Question Looking for a vendor Vyrobeno v čisté Číně?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nakupoval někdo přes https://m.made-in-china.com? Zdá se, že nabízejí mnoho produktů thru mnoha prodejců. Zajímalo by mě, zda někdo použil n výsledek? Zkoušel jsem nakupovat z Číny pouze jednou pro repliky cigaret a byl to podvod... Váhám nakupovat kdekoli, kde není přes trh s escrow bc minulé zkušenosti byly negativní.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Přestože se jedná o prodavače.
Ale podporuji zde hosting.sir

Protože mnoho podvodníků poškodilo naši pověst.
Také je nenávidím.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jste tedy prodejcem na webu Made in China? Uznáváte, že existují legální prodejci, jako jste vy, ale v poslední době poškozují pověst webu Made in China podvodníci?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ano, většina je legálních, MiC je něco jako alibaba. na druhou stranu všude jsou podvodníci, doporučuji se zeptat Amarvel Bio na to, co hledáte, jsou aktivní tady na fóru a jsou super legální, trochu pomalí, ale legální. jejich prodejce Jenny je milý a ochotný, celkově většinou dobré věci.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Je společnost AMarvel Bio na webových stránkách Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pravděpodobně, ale odtud budete většinu času jen mluvit na telegramu/whatsappu s obchodníkem jakékoli společnosti.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Věc, která mě na mnoha mezinárodních stránkách zneklidňuje, je očekávání, že kupující bude od začátku nakupovat ve velkém. Například na trhu s bydlením bych nikdy nekoupil ve velkém, aniž bych nejprve obdržel vzorek zdarma nebo alespoň koupil malé množství či zaplatil pouze za dopravu. Tak přinejmenším vím, že prodejce je kompetentní v přepravě a že výrobek je přijatelný. U látky, o kterou mám zájem, mi pro začátek stačí 5-10 gramů. Je zřejmé, že množství se bude časem zvyšovat. Ale když jsem dával tykadla, prodejci se mě snažili přimět ke koupi kg nebo 5kg množství. Jak se na to dívám já, je pro nás oba lepší zjistit, jestli 5-10gramů dojede na místo určení, množství času na přepravu, tipy, které bych mohl dát prodejci pro budoucí zásilky, které nemusí znát (nepsat adresy ručně, vakuově uzavřít nebo použít vzduchotěsné kontejnery a následně mylar atd). To jsou věci, které bych chtěl ujistit během malého množství lodí, které by si obě strany mohly dovolit ztratit n změnit dopravu na další náklad, spíše než jen odeslání kg n jsem mimo Crypto, prodávající je mimo budoucí nákupy, pokud se dělají reship atd . Myslím, že to je důvod, proč ppl milují escrow na trzích dw tolik.
 
Top