Výroba džusů pro vape s HCL?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Je možné z HCL udělat džus pro vape, aby se dal mnohem lépe kouřit, nebo existuje opravdu jednoduchý způsob, jak HCL oxykodon bazifikovat, aby se dal kouřit?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, hydrochloridy jsou soli kyselin. Lewisovy kyseliny několik názvů, ale činí molekulu stabilnější, což znamená, že hodně zvyšují teplotu tání a varu. To obvykle nevěstí nic dobrého pro kouření. Pokud by se vám podařilo Lewisovu kyselinu nějak neutralizovat, neutralizovat ji něčím 🤔 uhasit, možná. Hmm vím, že když chci kouřit crack, tak kokain hcl prostě nestojí za nic, ale když přidám něco zásaditého, tak se to změní na kokainovou bázi, hcl zmizí. Chlorovodík je dost silná kyselina, takže bych možná měl zkusit nějakou silnou zásadu, která by to neutralizovala. Zajímalo by mě, jestli by fungoval louh, je to silná báze. NaOH, sodium hydroxilye?? 👎 hydroxid sodný? Sodík. Hydroxid vodíku. Chlorid... chlorid sodný... hydroxid vodíku. Sůl. voda. hydroxid sodný a chlorovodík tvoří sůl a vodu. Reagují a vzájemně se neutralizují 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Dobře, takže řekněme, že mám v podstatě 100 mg oxy HCL a HCL je pravděpodobně na nebo blízko jeho ekvivalence? jaký mol Naoh roztok být. nebo pokud mi chcete pomoci s matematikou, protože v tom nejsem dobrý, jaké procento soultion a kolik soultion mám použít? neměl bych začít přidáním malého množství hcl, abych snížil hodnotu kyslíkového vzorku na ~3ph, a pak přidat Naoh soultion, odfiltrovat soultion z perciptantu a nechat ho úplně vyschnout?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podíval bych se na th kpa jakékoliv vaší základní molekuly a použil bych roztok naoh a lakmusu, dokud bych nedostal o 2 celá čísla nižší než kpa, a prohlásil bych, že je 100% deprotonovaná(100% molekul je v základní formě). To je metoda, kterou jsem četl
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zadáte-li do Googlu oxycodone pka, na prvním místě je springerlink, který říká, že 95 % oxykodonu je unionizováno při ph9, kdežto při nižším ph bylo více oxykodonu protonováno....unionizováno= ne iontově. Protonizovaný přidal vodík, okyselený
 
Top