Marihuana a sex

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Marihuana je látka, která je v mnoha zemích v procesu legalizace. Právě tuto látku uživatelé mylně považují za neškodnou. Marihuana je na trhu prezentována ve formě hašiše a různých druhů olejů a koncentrátů. Velkou roli hraje rozmanitost a kvalita produktu.

OBECNÉ INFORMACE

Centrum pro užívání návykových látek v Britské Kolumbii (BCCSU) provedlo studii, která odhalila, že díky konopí může být chemsex bezpečnější. Výzkumníci tvrdí, že provedli průzkum, jehož výsledky naznačují, že užívání konopí může vyvolat podobné účinky, jaké uživatelé získávají při užívání stimulancií a euforetik v chemsexu, a to:
- Osvobození, pocit sexuální svobody
- Překonávání překážek a zákazů v sexuálním životě
- Otevřené rozhovory se sexuálními partnery
- Jasnější pocity ze sexu, dosažení maximálního potěšení
- Snížení bolesti při análním sexu
- Zvýšení sebevědomí
- Prodloužení sexuálního styku

Marihuanu sice nemohu označit za zcela neškodnou a bezpečnou, ale pokud se budete řídit zásadami harm reduction, je marihuana vhodnějším povrchovým prostředkem než stimulanty a euforetika. Porovnejme účinky těchto zcela odlišných látek ne zcela korektně, ale pokud na výstupu dostaneme podobný výsledek s výrazně menšími negativními důsledky, pak stojí za to se při výběru látky pro chemii poohlédnout směrem ke konopí.

DOPORUČENÍ

Pro chemsex doporučuji používat hašiš, ten má větší přednost před oleji a koncentráty. Cannafood se pro tyto účely také nijak zvlášť nehodí. S odrůdami a způsoby konzumace můžete experimentovat - je to čistě otázka chuti, o své zkušenosti s konkrétní odrůdou se můžete podělit v komentářích. Doporučení pro chemsex nemají žádné vlastnosti ve srovnání s běžným užíváním konopí.

Kombinace:

Podle mnoha konzumentů je marihuana poměrně dobrá při odchodu po stimulantech a euforetikách, i když za určitých okolností může způsobit krátkodobé zvýšení srdečního tepu a zároveň úzkost. Pro chemsex to může mít význam v případech, kdy při výstupu z látky dochází k sexu, ale podle mého názoru je v tomto případě lepší užívat marihuanu v sólech.

Nekuřte marihuanu společně s užíváním psychodelik - může to zvýšit psychodelický účinek, užívané látky a zkazit trip.

NEBEZPEČÍ

Marihuana, právě při epizodickém užívání, nemůže výrazně ovlivnit zdraví konzumenta, s výjimkou případů, kdy pacient již trpí určitými nemocemi. To platí zejména pro všechny druhy psychických patologií. Systematické užívání negativně ovlivní sexuální život, nechuť k sexu bez působení látek.

ZÁVĚR

Alternativa k obvyklým látkám pro chemsex, která při správné zodpovědné konzumaci způsobí minimum škod nebo je nezpůsobí vůbec. Bohužel příznivci chemsexu tuto látku v současné době podceňují.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sex pod marihuanou je to nejlepší, co kdy lidstvo vymyslelo. Téměř každá minuta je strávena s rozkoší, opravdu
Je škoda, že mnoho lidí tento druh sexuálního experimentování podceňuje.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Naprosto souhlasím! Raději počkám, až vrchol účinků pomine, myšlenky se vrátí víceméně do normálu, ale pocity zůstanou vyostřené. Pro mě skvělá kombinace :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Marihuana je droga, se kterou mám spoustu zkušeností od pěstování až po konzumaci. její opojení je opravdu příjemné a uvolňující, ale pokud jde o sex, nemyslím si, že je to droga, po které byste měli sáhnout. nezkoušel jsem mít sex poté, co jsem se na ní sjel, protože jsem po ní ospalý a nemám moc myšlenek. jo, někdy mě to vzrušuje, ale tělo stejně raději leží.
Nemusí to být pro vás stejné, protože v mém okolí porodníci používají marihuanu k práci ve vysokém horku a říkají, že jim to dává extra energii a doma příjemný spánek.
Jelikož to na lidi působí různě, tak to můžete zkusit,

Ráda si poslechnu vaše zkušenosti. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pro mě je sex pod MJ známá věc a nové pocity přináší mimořádně vzácně. Dělám to často, ale na prstech pravé ruky bych spočítal, kolikrát to bylo mimo mísu.
Ano! Několikrát to bylo fantastické se dvěma různými dívkami (ne najednou), které znám mnoho let. Můžu říct - bylo to jako poprvé - hahaha!!! Ten MJ byl z jediného zdroje - od známého pouličního prodavače v Řecku. Pravděpodobně se jedná o nějaký druh kmene.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
hhhhhh stejný jako sex bez citu
 
Top