Zvládnutí umění vnímání: Zvládnutí umění vnímání: Orientace ve dvojí realitě podnikání a osobního života

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Dobrý den, dovolte mi, abych se s vámi podělil o několik postřehů, než se pustíte do oblasti výroby a obchodu: Jednání. V tomto oboru má značný význam. Pokud to není vaše silná stránka, ani neuvažujte o tom, že byste do něj vstoupili. Pokud jste však odhodláni se do něj ponořit, musíte si osvojit herecké umění a přitvrdit, zejména v očích svých obchodních kolegů. Musí vás vnímat jako cokoli, jen ne jako slabocha. Obnáší však herectví pouze toto? Rozhodně ne. V současné době se nacházíte ve fázi zdokonalování svého finančního majetku i pověsti. Nedovolte nikomu, aby se vrtal ve vašem osobním životě. Je to podobné, jako byste vedli dvojí život: jeden, v němž jste neúnavní podnikatelé, a druhý, v němž vyzařujete laskavost, soucit a úctu. Tu druhou osobnost si vyhraďte pouze pro svou rodinu a nejbližší důvěrníky. Někteří jedinci v podstatě podceňují závažnost této záležitosti. Nemám na mysli pouze nebezpečí, že budete zadrženi, pokud povedete dvojí život; spíše tvrdím, že váš pád a zneužití k finančním ziskům bude díky vaší transparentnosti bezproblémové. Jak praví přísloví: "Buď tajemný, ať se o tobě nepřítel diví." Jaké to má tedy důsledky? Důsledky spočívají v tom, že dosáhnete všeho, po čem toužíte, a budete manipulovat myslí kohokoli si budete přát. V ostrém kontrastu s tím, když jste dealer nebo výrobce drog, kdy jste vnímáni v jediném světle - jako prodejce drog. To může mladé mysli zmást, nicméně jakmile dospějete, za předpokladu, že se vyhnete zadržení, ocitnete se obklopeni výhradně drogovou komunitou. Zde jediný rozdíl mezi vámi a chudými spočívá v tom, že vlastníte přístřeší a bohatství, ale ze své podstaty jste součástí stejné komunity. V současné době vlastním tak značné množství majetku, že by mi selhaly přístroje na počítání peněz, a nikdo by nebyl zasvěcen do zdroje mých příjmů. Odůvodnění je takové, že jsem dal přednost pěstování své pověsti před tím, než jsem se pustil do obchodu s drogami. Existuje mnoho cest, jak si vybudovat dobrou pověst, a i když někteří považují jejich dosažení za obtížné, pravdou je pravý opak. Stačí jen odhodit všechny předsudky a zamyslet se nad tím, o co jste usilovali, než jste se pustili do výroby drog, a pilně pracovat na tom, abyste to uskutečnili. Současně se ponořte do své alternativní sféry. Na závěr vyjadřuji vděčnost všem, kteří se na této platformě podílejí. S pozdravem, DAX
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Děkujeme za sdílení s námi, je to důležitý bod, vše, co potřebujeme ke zlepšení našeho hereckého umění.....
Ještě jednou Thx...
Gus..
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Velmi dobrý zápis
 
  • Like
Reactions: vis

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Evangelium! Kázání, bratře!!!
 
  • Like
Reactions: vis
Top