mdma pro začátečníky?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
prodával jsem mdma, ale nemám ponětí o tom, jak celý proces výroby provést sám, je nějaký způsob, jak by mi někdo mohl vysvětlit a poradit, jak to udělat jednoduše, protože jsem idiot, a vysvětlit, co id potřebuje získat, nejlépe něco, co si mohu objednat z clearwebu, jako jsou všechny chemikálie a vybavení.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Vzhledem k tomu, že se jedná o chemické procesy, myslím, že byste si měli udělat čas a naučit se o nich co nejvíce. Nebylo by až tak výhodné, kdyby existoval návod, kterým se může řídit každý "idiot", a přesto by měl dobré výsledky. Podívejte se tam na fórum, jsou zde zveřejněny některé cesty. Všechno, čemu nerozumíš, se musíš naučit. Krok za krokem. Znám lidi, kteří se několik měsíců učí syntetizovat amfetamin freebase, což je mnohem jednodušší než výroba mdma. Trpělivost je zde myslím klíčová a měli byste si toho přinést hodně, zejména pokud jste nezkušení.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Zcela souhlasím s panem @sorcerer. V případě, že je to opravdu snadné, může si MDMA syntetizovat každý doma na půdě. Na druhou had, není to příliš obtížné v případě, že máte základní dovednosti a znalosti chemie s nějakou laboratorní zkušeností. BB fórum umožňuje se vše naučit sám prostřednictvím různých sekcí fóra, témat a diskuzí.
 
Top