Podivný problém se solemi MDMA

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Získal jsem mdp2p z pmk glycidátu a provedl redukci přes Al/Hg, na konci 15 g solí mdma hcl. Promýváno několikrát acetonem.
Problém nastal, když jsem rozpustil 10 g solí pro rekrystalizaci. Při rozpouštění roztok zezelenal a pak tmavě zezelenal a přišel jsem o všechny soli, po té už žádné nebyly, zkoušel jsem i odpařit všechnu vodu a tak soli vůbec, pak jsem to s dalšími 5g produktu zkoušel a dostal jsem stejný výsledek, tmavě zelený roztok a "zničený" produkt.

Jak je možné, že jsem přišla o všechen produkt? Testovala jsem na markýze, její mdma, nezkoušela jsem poznat účinky, ale měla velmi hořkou chuť.
Může přílišné teplo poškodit mdma hcl soli?

Díky
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta nepoškozuje molekulu mdma. ale máte příliš mnoho adulterantů spolu s vaším mdma, proto je to zelené nebo černozelené. těžko říct přesně, může to být 40% adulterantů, to je docela normální pro cledestinovou laboratoř. všechny tyto hnědé obrovské balvany "champane" prodávané na trhu jsou skutečně kolem 60% čistoty. pakliže odpaříte vodu s vařením, prostě si odpaříte i mdma, brácho. škoda.
Jaký zápach má tvůj produkt? anýzový zápach?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Můžete popsat jednotlivé kroky, co jste prováděli?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Znovu jsem provedl redukci a tentokrát jsem získal velmi dobré a čisté soli, nevím, proč se soli "vadné" lišily od předchozí dávky
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Také z předchozí šarže byly soli práškovité a nyní mají krystalickou formu, možná jsem soli poškodil teplem a přebytkem kyseliny v roztoku?
 
Top