SYNTÉZA MDMA Z MDP2P (PMK) prostřednictvím AL/HG + NITROMETHANU + KRYSTALIZACE [OBRÁZKY VLOŽENY]

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Mé výtěžky byly slušné a čistota vynikající. Celou reakci i s krystalizací jsem provedl během jednoho večera. Redukce probíhala za horka, ale byla zcela pod kontrolou, snadno se míchala, byla rychlá a jednoduše se zpracovávala.

MATERIÁLY:

  1. MDP-2-P - 25 g
  2. HLINÍK - 27,5 g
  3. (chlorid rtuťnatý(II) ) - 400mg
  4. NITROMETAN - 20g
  5. TOLUEN - 1L
  6. Sestava pro výrobu suchého hcl plynu
  7. NaOH - 262g
  8. Hydrogenuhličitan sodný - dostatečné množství k nasycení roztoku
  9. MgSO4 - 35g
  10. Chlorid sodný - Dostatečné množství k nasycení roztoku
  11. MeOH - 1 l
  12. Destilovaná voda - minimálně 1L
- Výtěžek: 19,6 g z 25 g MDP-2-P

Připravil jsem dvoulitrovou baňku s plochým dnem a třemi hrdly a jedno z hrdel jsem ucpal. Zařídil jsem, aby ve středním otvoru byl obyčejný kondenzátor. Aparaturu jsem umístil na míchadlo/rozpálenou desku.

Každopádně postup je následující;

  1. Začal jsem stříhat hliníkovou fólii Reynolds Heavy Duty na čtverce o velikosti asi 1", aby bylo celkem 27,5 g. [OBRÁZEK 1]
  2. Nyní jsem vložil 5g dávky do malého mlýnku na kávu Braun a fólii mlel 8-10 sekund. [OBRÁZEK 2]
  3. Fólie se opravdu "nerozemele" Fungovalo to úžasně dobře. Může to znít divně, že dáváte fólii do mlýnku na kávu, ale je to bezpochyby průlom v přípravě hliníku pro Al/Hg.
gonzonitro_1s.jpg
gonzonitro_2s.jpg
Obrázek 1: 5 g fólie ve čtvercích o velikosti 1".Obrázek 2: 5 g fólie po 8-10 sekundách mletí v mlýnku na kávu Braun.
gonzonitro_3s.jpg
gonzonitro_4s.jpg
Obrázek 3: Detailní záběr na kuličky fólieObrázek 4: 27,5 g fólie v baňce s plochým dnem o objemu 2000 ml.

3.1. Kuličky fólie byly vhozeny do baňky. [OBRÁZEK 4]

4. Dále bylo 400 mg HgCl2 (chlorid rtuťnatý(II) ) rozpuštěno v 750 ml laboratorního MeOH.

5. Během toho bylo v kapací nálevce smícháno 25 g MDP-2-P a 20 g nitrometanu s 25 ml MeOH.

5.1 - 20 g nitrometanu (CH3NO2);

Hustota nitromethanu -->1,127 g/ml
molekulová hmotnost --> 61,04 g/mol

17,75 ml - [ 17,8 ml ]

5,2 - 25 g MDP-2-P

Hustota MDP-2-P --> 1,210 g/ml
molekulová hmotnost --> 178,185 g/mol

20,66 ml - [ 20,7 ml ]

MDP-2-P byl tři měsíce starý a byl uložen v mrazáku. Původně byl destilován + stále dobře voněl.

6. Kapací nálevka byla nasazena na boční hrdlo baňky.

gonzonitro_5s.jpg
Obrázek 5: Přístroj

7. Když byl MeOH připraven (všechen HgCl2 rozpuštěn), byl rovněž vhozen do baňky a na místo byl nasazen kondenzátor.

7.1 Každou minutu se míchalo po dobu asi 5-10 sekund.

7.2 Za necelých 10 minut bylo vidět slabé bublání, roztok byl šedý a hliník se zřetelně méně leskl. Některé kousky začaly plavat.

gonzonitro_6s.jpg
Obrázek 6: Amalgamace dokončena

8. Kondenzátorem začala protékat ledová voda. Byly použity asi 4 kg ledu ve 2,5 galonech vody v pětilitrovém kbelíku na barvu.

9. Ventil na kapací nálevce byl otevřen tak, aby směs začala kapat rychlostí přibližnějedné kapky za sekundu.

10. Přibližně každou minutu jsem zapnul míchadlo asi na 5 sekund.

11. Již po několika minutách se baňka začala zahřívat a já jsem začal nepřetržitě míchat. V tomto okamžiku měla směs velmi výraznou ocelově modrošedou barvu.

gonzonitro_7s.jpg
gonzonitro_8s.jpg
Obrázek 7: Začátek reakce ~7 minutObrázek 8: Blíží se refluxní teplota ~8 minut

12. Nakonec se reakce sama zahřála na působivý reflux a z kondenzátoru téměř nepřetržitě vytékal MeOH.

13. Čas od času jsem musel upravit rychlost odkapávání (jedna za sekundu byla příliš pomalá) a adici jsem ukončil po 42 minutách.
14. Během vrcholu reakce jsem velmi pozorně sledoval, co se děje, ale ve skutečnosti jsem nemusel dělat vůbec nic, kromě toho, že jsem se ujistil, že adice probíhá takovou rychlostí, aby celá věc trvala 40-45 minut. Všechno ostatní už šlosamo.

gonzonitro_9s.jpg
Obrázek 9: Reakce probíhá naplno, ~15 minut

15. V době, kdy mi zbývalo několik mililitrů směsi MDP-2-P, se reakce již začínala zpomalovat, i když stále byly vidět malé hliníkové vločky.

16. Směs začínala být velmi viskózní, takže jsem přidal dalších 50-75 ml MeOH do kondenzátoru, což situaci výrazně zlepšilo. Poté jsem nechal reakci asi hodinu probíhat, aby se sama dokončila.

17. Když jsem se vrátil, věci se značně ochladily a směs byla převážně amorfní šedá s nepatrnými bílými skvrnkami.

18. V kádince jsem smíchal 700 ml vody a 262 g NaOH.

19. Zatímco to chladlo, vylil jsem obsah reakční baňky do kádinky o objemu 4000 ml. Trochu více (50 ml) MeOH v reakční baňce snadno uvolnilo zbývající kal a ten byl rovněž vylit do kádinky.

20. Poté byl roztok NaOH přelit do 4000 ml kádinky s kalem. [obrázek 11]

gonzonitro_10s.jpg
gonzonitro_11s.jpg
Obrázek 10: Kal v kádinceObrázek 11: Kal po přidání NaOH a malém promíchání

21. Do kádinky byla vložena 3" míchací tyč a důkladně se promíchala. Dříve šedý kal ztmavl a NaOH začal reagovat se zbývajícím hliníkem, čímž se v kádince vytvořila pěnivá, zapáchající kaše. Mírně se zahřála, ale nijak výrazně.

22. To se nechalo pomalu míchat asi hodinu, kdy už téměř všechno bublání skončilo a pěna se zmenšila.

23. Nevlastním obří separační nálevku, takže jsem se rozhodl extrahovat směs přímo v kádince. Ve skutečnosti to funguje velmi dobře a možná je to jednodušší než se potýkat se separační nálevkou.

24. Do kádinky bylo vhozeno 500 ml toluenu a míchadlo bylo na několik minut zapnuto na velmi vysokou teplotu.

25. Tím se obě fáze dobře promíchaly. Během následujících asi 15 minut se toluen oddělil až na vrchol.

gonzonitro_12s.jpg
gonzonitro_13s.jpg
Obrázek 12: Bublání při reakci NaOH se zbývajícím hliníkemObrázek 13: Toluen po smíchání, většinou již oddělený.
26. Měl jsem obavy, protože toluen neměl prakticky žádnou barvu. Očekával bych, že v něm zůstane nějaký zbytek MDP-2-P s jeho mírnou barvou, nebo že některé reakční nečistoty dají barvu také. Ale tento byl lehce mléčně bílý. Toluen je pro mě těžko k sehnání, takže příště mám v plánu zkusit místo něj xylen. Předpokládám, že to bude fungovat dobře.

27. Většina toluenu se vylila z vrchu.

28. Zbylo asi 100 ml, protože bylo obtížné toluen dostat pryč, aniž by se vylila i část vrstvy vody/kalu. Do kádinky bylo vylito dalších 250 ml toluenu a důkladně promícháno. Tato další extrakce byla rovněž odlita, tentokrát s trochou kalové vrstvy, a vložena do oddělovací nálevky. Když jsem skončil, na kalu v kádince plavalo pravděpodobně maximálně 15 ml toluenu. Nyní bylo snadné odčerpat vrstvu kalu v separační nálevce a ponechat pouze toluen. První extrakce toluenu byla poté přidána do separační nálevky.

gonzonitro_14s.jpg
gonzonitro_15s.jpg
Obrázek 14: Chystám se vypustit poslední část kalové vody.Obrázek 15: Promývání. Jak toluen, tak promývačka jsou velmi čisté a rozhraní mezi vrstvami je sotva viditelné ve 3/4 obrázku.

29. Toluen byl dvakrát promyt nasyceným hydrogenuhličitanem sodným, jednou nasyceným NaCl a jednou vodou. Všechny promývání byly poměrně čisté a toluen vypadal ještě čistěji než předtím.

30. Toluen byl vypuštěn do promyté, acetonem vypláchnuté a důkladně vysušené kádinky s asi 35 g bezvodého MgSO4. Ta byla ponechána asi 25 minut a dvakrát nebo třikrát promíchána špachtlí. Poté se přefiltrovala do nové kádinky (rovněž velmi suché) a MgSO4 ve filtru se promyl trochou nového toluenu.

31. Byl připraven standardní generátor NaCl/H2SO4 pro plynnou HCl, s frakcionační kolonou naplněnou CaCl2 (Damp-Rid z Home Depot) jako sušící trubicí. K sušící trubici byla připojena trubice pro rozptyl plynu s porézním skleněným diskem a začal odkapávat H2SO4.

32. Z disperzní trubice, kterou jsem ponořil do toluenového filtrátu, začal vycházet plyn. Po několika minutách se nestalo vůbec nic a já byl přesvědčen, že jsem to totálně posral. Pak se tu a tam začal objevovat chuchvalec bílého materiálu a během 30 sekund se z roztoku kaskádovitě valily obrovské obláčky nadýchaného MDMA HCl. Málem jsem se posral.

gonzonitro_16s.jpg
gonzonitro_17s.jpg
Obrázek 16: Krystaly vznikající při výstupu HCl z plynové disperzní trubice.Obrázek 17: Blíží se konec tohoto zplyňování. Krystaly se usazují a vytvořily silnou vrstvu na dně kádinky.

33. Nedoporučuji používat plynovou disperzní trubici, protože se zdá, že se ucpává krystaly a vytváří vážný protitlak v generátoru HCl (Ale dělejte, jak je libo).

34. V jednom okamžiku skleněná zátka přímo vyskočila z přístroje, byl tam tak velký tlak. Stačí použít skleněnou trubičku, abyste dostali HCl do toluenu.

35. Roztok byl tak zakalený, že jsem nedokázal určit, zda se srážejí další krystaly, a tak jsem se rozhodl přestat. Kádinku jsem zakryl a dal na půl hodiny do mrazáku. Po vychladnutí se filtrovalo vakuem v Buchnerově kádince [OBRÁZEK 18] , pak se vysušilo na zrcadle pod žárovkou (kvůli teplu) a zvážilo. Celkem bylo 8,26 g! [OBRÁZEK 19].

36. Poté jsem se znovu pustil do zplyňování toluenu. A ejhle, opět došlo k masivnímu vysrážení krystalů.

36.1. Toluen byl zchlazen a zfiltrován a filtrát vysušen, čímž se získalo dalších 4,72 g!

37. Znovu nastavit na plyn... a už to jde dál. Dávám krystalům nějaký čas, aby se usadily, a teď už se opravdu nezdá, že by z roztoku vycházely další. Chladím, filtruji a suším.

37,1 Tentokrát tam bylo o 6,61 g více!

38. Přestože krystaly měly mírný (a velmi příjemný) zápach kořenového piva, rozhodl jsem se, že nebudu krystalizovat, protože krystaly byly oslnivě bílé a zjevně dobré čistoty.

gonzonitro_18s.jpg
gonzonitro_19s.jpg
Obrázek 18: Buchnerova nálevka těsně zaplněná krystaly.Obrázek 19: 8,26 g MDMA HCl, nasekané a sušící se na zrcadle.

39. Celkový výtěžek: 19,6 gramů MDMA HCl - z 25 gramů MD-P2P!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Děkujeme za podrobnou zprávu!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
To je velmi dobré a je to všechno perfektní a velmi krásné, ale je to velmi stará publikace Googlu, nevím, jestli jste původní autor, nebo je to prostě vystřižené a vložené z vyhledávače, prosím, jsme tu proto, abychom zkoumali a přispívali novými pokroky, úspěchy, neúspěchy a opravami, pokud jste původní autor syntézy, gratuluji vám. a zdravím.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Děkuji ti, bratře, že jsi to řekl jako první. Nechtěl jsem být se svou formulací tak "příjemný". Člověk se diví, kdo by něco takového udělal............I hlasovat odstranění / ban
 
View previous replies…

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Ani zde nebudu příjemný.

1- Když jste to věděl, proč jste nevytvořil příspěvek a nepodělil se o informace, jako to udělali ostatní, místo abyste si je nechal pro sebe? Neměly by k tomu být tyto stránky určeny? Pro sdílení informací?

2- Úspěšně jsem to zreplikoval, ale nejsem ochoten sdílet jakýkoli typ fotek provedených prostřednictvím jakéhokoli zařízení, které mohu nebo nemusím vlastnit, protože fotky mají geolokaci, ale to už bys měl vědět, ne? SPRÁVNĚ?!

3- A skutečně nejsem autorem, ale protože mnozí jako vy, jako pijavice kolem a nepřispívají, šel jsem dopředu a sdílel INFO, které jsem měl po ruce. Udělal jsem čtení+zápis z pdf --> Word a pak sem.

..................... Hlasuji pro ban pro tebe za nepřispívání info a číhání kolem.

Ale jestli ti to udělá radost, tak prosím, klidně mě zabanuj.

P.S: Tohle se netýká acidózy, protože jsi byl slušnější, i když chápu tvé "obavy".

Autoři: MethylMAN & rafinovaný brightstar

~ Bůh žehnej každému z vás, mír.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
příteli, mluví k tobě jen s úctou, tady na fóru už je zveřejněno mnoho syntéz al/hg z pmk, nezlob se, jen že osobní snaha je zde vysoce ceněna, zápletky, které ze syntézy vyplývají a jak je dát jako řešení, Na druhou stranu každý příspěvek bude velmi oceněn, ale není nutné spolupracovat s předchozími projekty zveřejněnými v Googlu, protože snaha je minimální a nakonec téměř každý tady už zná ty staré publikace, které v minulosti udělaly svůj velký přínos světu, ale dnes už jsou zastaralé. Nikdo nikoho nehledá, prostě pokud se jedná o vystřihování a vkládání, nebude to opravdu nikým oceňovaná snaha. Stejně tak se omlouvám, pokud jste byl uražen, příspěvek do fóra je důležitý, snažme se všichni bádat a postupovat. Zdravím a přeji hodně štěstí!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Chci jen přihodit své dva centy a říct, že je můžete odstranit pár kliknutími. Takových bezplatných online služeb je spousta.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
18. V kádince jsem smíchal 700 ml vody a 262 g NaOH. musí to být destilovaná voda nebo to může být voda z domácnosti.

19. Mohli byste změnit rozpouštědlo "toluen za xylen? ?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Jak by se postupovalo při této reakci, pokud máme k dispozici 40% vodný metylamin?
Metoda Brightstar používá methylamin hcl a reakce začíná kapáním naoh, aby se uvolnil methylamin, a tím reagoval MDP2P s amalgámem.

Lze teoreticky přidávat MDP2P po kapkách do směsi methylaminu a amalgámu, nebo by se měl methylamin přidávat po kapkách do směsi MDP2P a amalgámu (ale nevznikl by tím MDA?)?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Stačí vše dohromady vyhodit a nahradit nitrometanem, pak není třeba chladit.

Vodný methylamin také funguje, přidejte methanol vařením/mícháním samotné reakce.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Je reakce škálovatelná?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vytvořte tlakovou nádobu, míchadlo a nechte uvolnit přídavný tlak o tlaku 4-5 barů.
Při použití methylaminu na methanol se při tlaku 4 bar zvýší provozní teplota na 100 celsií.
 
Top