MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
FNXiWMIylS

VzorceC20H27N3O3
Molární hmotnost357,454 g-mol-1
MDMB-4en-PINACA se od 5F-MDMB-PINACA liší nahrazením 5-fluoropentylu pent-4-enovou částí (4-en).
Působí jako silný agonista receptoru CB1 s hodnotou EC50 2,47 nM.

Mám za sebou roky rozsáhlého výzkumu kanabinoidů a při svých výzkumech jsem zjistil, že tato chemická látka je králem (prozatím).
Je to nejsilnější kanabinoid.
Nikdy jsem však nenašel cesty její syntézy, pokud někdo zná nebo může spekulovat o cestě, věřím, že by to byla neocenitelná informace.
Tak jsem vytvořil toto vlákno pro všechny zájemce.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Řekněte více o používání tohoto kanabinoidu. Po jakou dobu působení a v jaké koncentraci na bázi byl použit? Které účinky jsou charakterističtější? Lze vypočítat způsob syntézy.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nikdy jsem ho nezkoušel. nekonzumuji kanabinoidy. ale několikrát jsem s ním pracoval a pokaždé mu laboratorní krysy dávaly přednost před jinými. poměry se daly natáhnout mnohem víc než u ostatních. adb-butinaca je těsně na druhém místě. účinky, co vím, jsou euforie, disociace, kývání.A vysoce návykové. tato generace noidů je čistý dope nebo crack dlouhý úsek od počátků jwh. nemůžu mluvit o koncentracích, protože jsem používal mnoho zdrojů a kvalita se lišila. (nemyslím, že jsem někdy měl čistou chemii). ale říká se, že aktivní dávka je v mikrogramech.Podle mého odhadu je o 30% silnější než druhá nejsilnější(nesrovnatelná s jwh generací). čínské laboratoře přestaly před několika měsíci vyrábět všechny agonisty Cb1 receptorů a jen pár dodavatelů v EU ho stále má(nevím, jestli ho budou vyrábět dál, ale proslýchá se, že je zakázaný).Číňané přišli s novými Cb2 agonisty kanabinoidy, ale každý z nich je neaktivní a odpad. kolují zvěsti o nových v práci, ale uvěřím tomu, až to uvidím. zatím je podle mých zkušeností MDMB-4en-PINACA prozatím nejlepší, co se dá sehnat (nebo nejhorší, záleží na tom, koho se zeptáte), adb-butinaca těsně druhý a pravděpodobně 5f-mdmb-2201 třetí (dnes už dost vzácný).
Takže s nedávnými zákazy by byla cenná syntetická cesta této chemie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Syntéza je podobná jako u ostatních kanabinoidů v této řadě. Allylovou skupinu nahradíme činidlem cas 1119-51-3 (5-bromo-1-penten) pro allylaci indazol-3-karboxylátu. Potřebujeme silnou bázi - kovové alkoxidy (sodík nebo draslík aktivní kov v akoholu - methanol, ethanol, isopropanol, butanol). Tato reakce je velmi hořlavá a je lepší ji koupit na trhu. myslím, že spočítáme náklady na všechna potřebná činidla a jejich množství, pokud je potřeba.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reagencie:
indazol-3-karboxylát, kyselina sírová konc., methanol (ethanol nebo jiné alkoholy, ale nejlepší je methanol) nebo koupit methyl (ethyl) 1H-indazol-3-karboxylát
5-bromo-1-penten, aktivní alkooxid kovu (NaOMet, t-BuOK. atd.), THF, DMF
Amidace: EDC HCl, HOBt, DIPEA a L-terc-leucinamid.
Syntéza L-terc-leucinamidu je poněkud obtížná a těžko dostupná, ale je lepší ji získat z výroby.
L-valinamid bude dostupnější, ale kanabinoid s ním má menší účinnost.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A Koupil jsem cas 43120-28-1 z Číny, jak vyrobit 5cladba prosím, naučte mě, jak smíchat l-tert-leucinamid hydrochlorid a 5bromo 1penten.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ano, budu muset nastudovat syntézu jiných kanabinoidů, abych vůbec mohl začít uvažovat o této syntéze, protože nemám žádné zkušenosti se syntézou kanabinoidů. experimenty v malém měřítku a pak GC/MS je to tedy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
U můžete získat zkušenosti se syntézou na jednoduchých, jako je JWH-018. Pro tento TOP (5-CL-ADB-A) kanabinoid potřebujeme znát u oblast, pro vyhledávání dodavatelů chemických činidel a pomůžeme vám provést syntézu krok za krokem.
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Syntetická cesta jwh je hydrogenační reakce, při reakci vzniká plynný vodík, který je nebezpečný pro některé lidi, kteří zahřívají otevřeným plamenem, a k jeho výrobě je nutný kondenzační reflux. Syntéza tohoto produktu se běžně provádí dvěma způsoby syntézy produktu, jeden vyžaduje hydrid sodný a druhý tetrahydrofuran a terc-butoxid draselný. Syntéza 5cl je však poměrně jednoduchá.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Můžeme si promluvit osobně? Nerozumím tomu, jak se to dělá. Jednou jsem se pokusil vyrobit cas 43120-28-1 smícháním s 5bromo 1pentenem, dmf a uhličitanem draselným. Výsledek je takový, že nemá vůbec žádný účinek, je to velmi špatné.
 

a114488

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Pokud tedy existuje MDMB-4en-PINACA, jak jej syntetizovat?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Oblast EU: V České republice je možné používat pouze chemii.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
HI,jaké vybavení bych potřeboval a jaké kroky se liší od syntézy adb-pinaca? díky.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rotační destilátor se používá v 5cladba ,ale slyšet lze stejně jako adbb. Adbb a 5cladba se vaří 5 hodin netermínovaně mezi 70-80 stupni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Zde je lepší podrobněji rozebrat syntézu. Aby se zabránilo práci s kyselinou sírovou, je lepší najít meziprodukt 1-methyl-1H-indazol-karboxylát (cas 43120-28-1). Pak následuje první reakce, kterou se budeme zabývat - jedná se o alkylaci derivátu indazolu. Alkylace probíhá v polárním aprotickém rozpouštědle (THF, DMF) za přítomnosti silné báze (hydridu sodného, methylátu sodného nebo draselného, ethylátu nebo butylátu atd.). Tato reakce je velmi citlivá na vodu (nebezpečí požáru!). Hlavním pravidlem je ideálně suché zařízení a dokonale suchá rozpouštědla. Zařízení můžeme vysušit směrovým teplem (stavební vysoušeč), rozpouštědla vysušujeme smáčedly (chlorid vápenatý, síran hořečnatý atd.). V místnosti by neměla být vysoká vlhkost, může být kritická pro samovznícení. Jakékoli použité sklo, naběračka, lžíce musí být dokonale suché, ani kapka vody. Vlastní reakce by měla proběhnout za silného chlazení (ledová vodní lázeň) se stejným účelem - aby reakce nehořela. Pokud se zapálí, pak to vypadá jako výbuch sopky. Je nutné mít v blízkosti hasicí přístroj a ohnivou látku, která překryje přístup kyslíku k plameni. Když jsme vytvořili ideální podmínky (vysušené vybavení, rozpouštědla, místnost), jsme připraveni zahájit reakci. S oblibou používám DMF a hydrid sodný v minerálním oleji. Nejprve si připravíme roztok 1-methyl-1H-indazol-karboxylátu v DMF, poté jej ochladíme v ledové vodní lázni. Objem baňky závisí na stupnici reakce. Tvar baňky můžeme použít jako baňku s kulatým dnem (pokud máme stativ na držení baněk), s plochým dnem nebo erlenmeyerovu, pokud se náhle ukázalo, že je po ruce. V baňce s kulatým dnem je chlazení mnohem účinnější pro celý objem. Bez stativu můžeme směs chladit a míchat ručně. Poté, co baňku ochladíme, začneme po malých dávkách přisypávat do roztoku hydrid sodný, přičemž po každém přídavku důkladně promícháme a neodebíráme z chlazení. Na 10 g 1-methyl-1H-indazol-karboxylátu potřebujeme 2,4 g komerčně dostupného hydridu sodného 60% v minerálním oleji. Po přidání celého hydridu sodného odstraníme ledovou vodní lázeň a mícháme při pokojové teplotě po dobu jedné hodiny nebo déle. Můžeme míchat jak ručně, tak pomocí magnetického míchadla. Po této době baňku ochladíme v čerstvě připravené ledové vodní lázni. Nyní potřebujeme 5-bromo-1-penten, cas 1119-51-3 (12 g na 10 g derivátu indazolu). Musí se přidávat po kapkách za stálého míchání a chlazení. K tomu můžeme použít injekční stříkačku (vše provádíme ručně) nebo můžeme použít kapací nálevku upevněnou na stativu nad baňkou. Po skončení celého přídavku odstraníme chlazení a v noci promícháme (na magnetickém míchadle nebo ručně baňkou, pokud nemáme sitrrer). Po uplynutí času nalijeme do baňky studenou vodu. Množství vody je nejméně dvojnásobek množství DMF, lépe 3-4 ekvivalenty nebo více. Počáteční množství DMF vychází z toho, v jakém množství lze derivát indazolu rozpustit. Optimální je podmíněně 3 ekvivalenty (30 ml při 10 g je minimální množství). Dále po smíchání reakční směsi s vodou extrahujeme ethylacetátem. Množství ethylacetátu je nejméně 30 % celkového objemu směsi. V důsledku toho je minimální množství baňky pro 10 g: 10 g indazolu+30 ml DFM+10 ml pentenu, 60 ml vody, 30 ml EtOAc = 150 ml objemu baňky je minimální pro 10 g derivátu indazolu. Ethylacetát lze propláchnout vodou, nasytit solí, vysušit síran hořečnatý ze zbytků vody a odpařit rozpouštědlo, aby se získal derivát jeden jako olej. Ohledně destilace a jejích variant bude vytvořeno samostatné téma. Pokud potřebujete nějaké upřesnění pro vybavení této fáze, pak čekám na dotazy.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Vážení odborníci,
Jaký je další krok syntézy poté, co jsme získali olej, jak jste popsal.
Je to konečný produkt a můžeme začít s krystalizací, nebo bychom měli provést amidaci jako v poslední fázi vaření ADB-PINACA ?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Chytám všechno, ale mám pár otázek. v kroku extrakce ethylacetátem se oddělují vrstvy, když se přidává ethylacetát a extrahujeme vodnou vrstvu? hodit ji uložit? také jak funguje promývání ethylacetátu vodou jen přidání nasycení vody solí a vysušení? odpařování rozpouštědla při pokojové teplotě? a kdykoli můžete zveřejnit postup destilace, abych si mohl udělat úplný obrázek o procesu od začátku do konce, bylo by to super. díky, člověče.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ano, pouze dostatečně zředěný DMF lze extrahovat ethylacetátem nebo jiným rozpouštědlem (éterem, benzenem atd.). Oddělený extrakt stačí podruhé propláchnout čistou vodou, aby se extrahovaly případné zbytky DMF. Dále je žádoucí rozpouštědlo vysušit a destilovat při nízkých teplotách. Při pokojové teplotě je to možné, ale bude to trvat déle. K urychlení procesu můžeme použít horkou lázeň. Ideální je použít vakuovou destilaci.
 
Last edited by a moderator:

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Kolik gramů 1H Indazol 3 karboxylové kyseliny potřebujete na výrobu 100 g a výrobu 1 kg produktu ?


Jaké jsou náklady na materiál a výrobu 1 kg výrobku?
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr ahoj kamaráde, fungoval ten 1200g methyl 1h v pořádku jako hlavní prekurzor pro 5cla, nebo byly potřeba nějaké další složky, aby se uo prekurzor?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Přál bych si, abych mohl přispívat do této komunity, ale jste na mě příliš chytří, tak dobře se vám daří udržovat fórum aktivní
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Přibližně 1200 g indazolu. Ceny na základě vaší polohy a dodavatelů.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, Williame dampiere, doufám, že se máte dobře, příteli. pokud jde o 1 kg prekurzoru v balení plné sady z Číny... říkáte, že 1200 g methylu 1h je to jediná složka potřebná pro hlavní prekurzor pro 5cladba? Mám toho 5 kg po ruce. S dmf, 5bromo, uhličitanem draselným nebo možná zkusím tert butoxid jako testovací vaření.. se všemi kroky plně dodrženými z mých předchozích vaření s teplotami, časy a dobou chlazení a proplachování to dá dobrý 👍🏽. Přivezl jsem mnoho plných sad z Číny a dostal jsem velmi nespolehlivé.. děkuji za váš dnešní čas.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Takže mám na mysli toto:
dmf, 2,5-3 litry (68-12-2)
uhličitan draselný, 850 g (584-08-7)
5-bromo-1-penten , 500 g (1119-51-3)

Je správné, že hlavní materiál 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bromo 1 penten, mohl by dosáhnout 580 g je lepší, po ochlazení získáte 1,5 kg hotového, pak je vše v pořádku, DMF by mohl udělat 3 l je lepší.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Bylo by "nahrazení 5-fluoropentylu pent-4-enovou částí" pro tento postup 1-bromo-5-fluoropentan CAS 407-97-6? Je ideálním činidlem hydrid sodný, nebo by byla lepší volbou "silná báze" (možná kovový sodík nebo draslík)? a je nutná nějaká další významná změna nebo je třeba na ni jinak upozornit?
Děkuji
 
Top