MDP2NP na MDA prostřednictvím reduktivní aminace NaBH4/CuCl2?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Je to opravdu tak jednoduché, jako nahradit P2NP MDP2NP z lepení jednopotové syntézy amfetaminu? Jaké další úvahy bych měl mít, pokud to bude fungovat?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. K výrobě MDA budete potřebovat MDP2P/acetát amonný >imin>.

2. Pokud máte NaBH4, není třeba CuCl2.
KyanoBorohydrid funguje v této reakci lépe.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Bohužel nemám přístup k MDP2P (pokud se mi nepodaří převést MDP2NP na MDP2P) nebo kyanoborohydridu. Mám však přístup k NaBH4/CuCl2 z jiných pokusů s nitrostyrenem a k MDP2NP.

Metoda, na kterou odkazuji v původním příspěvku, je zde: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/.

Jen by mě zajímalo, jestli lze MDP2NP nahradit P2NP, přežije methylenedioxy skupina reakci a podobně jako P2NP a vznikne MDA?

Nějaké úspěchy při redukci MDP2NP na MDA jsem četl v tomto vlákně zde: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0.

Ale zajímalo by mě, jestli to někdo dělal a má nějaké zkušenosti z první ruky nebo tipy na syntézu, jestli je to možné.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Musela to být pro mě opravdu pozdní noc, abych odpověděl na úplně jinou otázku, než jste položil.

Podívám se na to pro vás a uvidíme, jaký je můj názor.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pokud provedete Al/Hg, Al/Ga s jódem (jinak to nefunguje) a zahříváním do 30-35 celsiových stupňů a nahradíte methylamin/nitromethan ethylaminem/nitroETHANEM, bude to fungovat i v jednom hrnci.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ano, funguje to úplně stejně. Výsledkem je Mda místo pouhého A. Doporučoval bych vydestilovat IPA, přidat bázi a extrahovat pomocí NP. Pak normální zpracování
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Existuje mnoho rozdílů ve fyzikálních vlastnostech mezi hydrochloridem MDA a síranem MDA? Nikdy předtím jsem nesestavoval aparaturu na plynnou HCl a chci jen z lenosti zkusit solit kyselinou sírovou, pokud to opravdu nestojí za to, abych dělal HCl, pak se to půjdu naučit lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Až tento syntetizátor vyzkouším, podám o tom zprávu. Bude to pravděpodobně můj další projekt :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Udělejte to jako obvykle. Je to jednodušší, pokud již znáte postup a budete vědět, zda jste skutečně něco vyrobili. Pokud chcete, můžete Hcl zkusit později, pak si s tím poradíte.

Sulfát se zdá být lepší volbou po všech stránkách pro MDa..... nebo tak nějak jsem to četl.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Protože to náhodou souvisí se současným vývojem příspěvku, jak to, že mda hcl nemá stejné hydroskopické vlastnosti jako amp hcl?

Co se týče redukce, sám jsem nad tím hodně přemýšlel... pokud to opravdu funguje jako přímý reduktor toho příslušného nitropu, nabh4/kupric by byl zdaleka nejtajnější cestou. dostupnost LiAlH je omezená a náklady nebo s amalgámem se musíš potýkat se rtutí, proč to riskovat, když nemusíš.

Také si myslím, že síran cokoliv osobně je na nic, a slabší než příslušné hcl soli. Kde je někdo kdo opravdu ví o čem mluví, jak získat stabilní amp hcl, Žádné loužičky slizu.
@InLikeFlynn hypoteticky Praktikovat tu generaci hcl udělat si slušnou aparaturu ex odkapávací trychtýř,zátka s jedním otvorem, filtrační baňka, ptfe hadice z niplu, in line sušící trubice skleněná koncovka trubice a upnout na stojan. Bez dalšího sušení bych šel s kapáním síry na vodní hcl a nacl mokré konzistence břečky. A udělej pár pokusů na sucho, než se pokusíš na drahém hypotetickém fb, na kterém jsi pracoval.
alternativně titrovat s/vodným Hcl 37% věřím, že je skutečně nejlepší, nicméně vyžaduje více zručnosti. hypoteticky musíte přesně přidat x množství kyseliny až 6 na 5,8. Trik je v tom, že se přidává jen jednou a nechá se xtal bez narušení
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Měl jsem to připravené bez nepříjemností, na které si vzpomínám, můj prostředek redukce Al/Hg, ale nepamatuji si, o jakou kyselinu se jedná, jsem izoloval skutečnou sůl, ale forma soli je vhodná pro dlouhodobější skladování a není potřeba, pokud plánujete methylovat dusík (což jsem nikdy neudělal).
 
Top