Mefedron 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den,

nevím, zda je to správná sekce.

Jsem občasným uživatelem 4MMC a také jsem byl uživatelem v době před zákazem, takže vím, co 4MMC dokáže.
Nicméně na dnešním trhu jsou všechny věci, které se na trzích vyskytují, hnědé, šedé, žluté, takže špinavé. A problém je v tom, že testováním činidla nepoznáte, jestli máte 4mmc nebo něco z rodiny mmc nebo CMC či CEC. Jediná možnost je poslat to do laboratoře.

Takže moje otázky pro vás, znáte někdo nějakého prodejce, který prodává kvalitní 4MMC a Jak vyčistit špinavé 4MMC domácím náčiním...?

Děkuji!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Pokud jste si koupili 4mmc, ale dostali jste špinavý produkt a nejste si jisti, že se jedná o mefedron.
Pak musíte udělat následující:
1) Proveďte posouzení mefedronu
2) Vyčistit tento produkt.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Hledejte polské prodejce, byl tam jeden, který se jmenoval zeonpl (později ethernal), ale nejsem si jistý, jestli je ještě aktivní. Měl dobré 4mmc. Měl jsem špatnou zkušenost s netherland verndors, určitě to nebyl 4mmc! Intenzivní chutě, ale žádný požitek, předávkoval jsem se a nemohl normálně dýchat kvůli silnému zúžení cév v plicích a musel jsem volat záchranku. Ale rychle to naštěstí přešlo
 
Top