Prášek mefedronu v čisté vodě Bod přesycení (ale jiná otázka)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den.
Je možné použít mefedronovou moučku (tj. produkt, který získám po okyselení a filtraci bez krystalizace na krystalický prášek) ke krystalizaci touto metodou? (1g na 0,7ml destilované vody přivedené k varu a poté vložené do mrazáku při -8 stupních na 12 hodin) můžete se podívat na jiné vlákno na toto téma, o těchto poměrech psal Sergej Kush a další lidé a měli normální výsledek, ale ve všech příručkách, které jsem viděl (jedna, ve které se tohoto tématu obecně dotýkala) se rekrystalizace prováděla z krystalového prášku. děkuji.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Použijte poměr 1:1, 1 ml vody při pokojové teplotě 210-240 mg mefedronu. Bude vypadat jako olej, ale nebojte se ir nebo barev, zůstanou ve vodě.
Mějte na paměti, že kationy se ničí v neutrálních roztocích - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235.

Po u rozpusťte svůj materiál, přefiltrujte ho, počkejte 1 hodinu do vychladnutí a dejte do lednice 1-3 c na 24 hodin, 80% z něj vykrystalizuje
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Říká, že bulšit není jen voda a není -8 °C.
Byl jsem vyroben, jak říká, ale dostal jsem prášek, teď mám pěkný velký krystal.
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top