Question Dusičnan rtuťnatý ?

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Existuje někdo, kdo by zde na fóru prodával dusičnan rtuťnatý?

Je vyčerpávající kompletně hledat teploměry a vyrábět si je sám. A myslíme si, že zde vytváříme problém, takže vždy ztrácíme stejnou sílu, a když uchováváme připravený dusičnan rtuťový v chladničce, domníváme se, že po několika dnech ztrácí své vlastnosti. Hledáme Evropu a nikde není k sehnání, ani na Amazonu.

Takže pokud má někdo prodávat dusičnan rtuťnatý, opravdu by ho koupil, alespoň trochu, než se v Evropě objeví něco konkrétního, co si můžeme koupit sami.

Nebo má rtuť někdo na prodej?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Někteří lidé si objednávají z Amazonu rtuťové přepínače na výrobu Hg(NO3)2, místo dusičnanu lze použít také chlorid rtuťnatý.
Kořist na syntézu amf bez rtuti.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Dobré deníky.

Existuje ruská společnost, která prodává dusičnan rtuťnatý, pokud chcete název, mohu vám ho poskytnout soukromě. Koupil jsem si ho trochu a přišel za 3 týdny.

Ale nakonec jsem ho nepotřeboval, protože jsem se snažil provést syntézu s chloridem rtuťnatým, který se dá koupit ve Španělsku (pokud jsi z Evropy, možná ti ho mohu poslat, pokud máš zájem).

Žádat o rtuťové spínače, používat teploměry... je způsob, kterému jsem se chtěl vyhnout, zdálo se mi to velmi těžkopádné, pokud chcete získat dobré výroby.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kdy jste to dělali? Slyšel jsem, že mezi EU a Ru jsou určité logistické problémy. Někteří lidé mají problémy s dodávkami odtamtud.
 
Top