Meskalin 3,4,5-trimethoxyfenyl-2-nitroethan

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý den,

Našel jsem opravdu snadnou syntézu meskalinu.


Provedu všechny kroky a výsledný produkt je 3,4,5-trimethoxyfenyl-1-nitroethan, jak je uvedeno na konci dokumentu o syntéze, nebo je to 3,4,5-trimethoxyfenyl-2-nitroethan, jak je uvedeno v názvu dokumentu.

Pak jsem si vzal 300 mg a po 1 hodině jsem opravdu pěkně spal a asi o 3 hodiny později jsem si vzal dalších 300 mg a nic jsem necítil.

Můžete mi prosím říct, jestli je rozklad produktu tak rychlý nebo produkt vyrobený podle tohoto dokumentu ještě není meskalin.....

Zajímalo by mě, co je špatně, protože celý proces je opravdu snadný a konečný produkt vypadá jako na fotografiích.

Prosím, pomozte mi. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Mohu také dodat, že produkt kontrolovaný činidlem marquidse je oranžový, jak by měl meskalin vypadat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Vyrobili jste 3,4,5-trimethoxyfenyl-2-nitroethan, který je prekurzorem meskalinu. Informace o meskalinu si můžete přečíst zde. To je důvod, proč jste nezaznamenal žádné účinky meskalinu (jiné látky).
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Děkuji, nyní již rozumím. Není to redukované. Nenašel jsem žádný článek nebo dokument o meskalinu z 3,4,5-trimethoxyfenyl-2-nitroetanu, ale je jich spousta o tom, že je z 3,4,5-trimethoxy-beta-nitrostylenu, takže půjdu touto cestou...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Pokud se to podaří, podám zprávu :D. Nebojte se G. Pattona - udělal jsem to pro vědu. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Však také pouze tyto informace se mi podařilo najít na internetu:

O theindoleshop.com
Meskalin-dihydronitrostyren, alias 1-(3,4,5-trimethoxy)fenyl-2-nitroethan, je chemický derivát 3,4,5-trimethoxy-beta-nitrostyren. Je to produkt částečné redukce meskalin-nitrostyrenu (3,4,5-trimethoxy-beta-nitrostyren) borohydridem sodným. Chemickou strukturou je bližší meskalinu a dvojná vazba C=C na nitrostyrenu je již redukována na nasycenou jednoduchou vazbu C-C. Proto je k redukci nitroskupiny na amin zapotřebí méně chemické energie.

Výzkum ukázal, že nitroalkany (např. meskalin-dihydronitrostyren) lze teoreticky redukovat na aminy pomocí dithionitu sodného (běžného redukčního činidla při výrobě dřeva) a katalyzátoru fázového přenosu (PTC), např. oktylviologenu [1]. Místo oktylviologenu lze použít jiné PTC, např. kvartérní aminové soli.


Možná tedy existuje snadný způsob, jak převést 3,4,5-trimethoxyfenyl-2-nitroethan na meskalin - ale nemohu najít, jak to udělat...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobře, mám způsob, jak přeměnit meskalin-dihydronitrostyren alias 1-(3,4,5-trimethoxy)fenyl-2-nitroethan na meskalin:

1. Do reaktoru byl přidán roztok IPA/H2O 2:1 (18 litrů).
2. Najednou byl přidán NaBH4 (1200 g) a bylo zahájeno míchání.
3. Meskalin-dihydronitrostyren, alias 1-(3,4,5-trimethoxy)fenyl-2-nitroethan = (1000 g) byl přidáván po malých dávkách tak, aby teplota směsi nepřesáhla 60 *С.
4. CuCl2 (72 g) ve vodě (200 ml) byl přidáván pomalu po kapkách tak, aby teplota směsi nepřesáhla 80 *С.
5. Poté byla reakce udržována při teplotě 80 °C po dobu 30 minut pomocí vnějšího ohřevu (tento krok jsem v mém případě neprováděla, protože prekurzor byl téměř připraven ke změně).
6. K reakční směsi byl přidán 25% vodný roztok NaOH (8 litrů) a fáze byly odděleny.
7. Vodná fáze byla extrahována 8 litry IPA.

8. Vrstvy se nechají oddělit - nechají se nějakou dobu působit. Vezměte horní vrstvu. To, co zbylo, lze extrahovat přidáním IPA. Pak můžeme dát dohromady horní vrstvu a IPA z praní.

8. Do žluté kapaliny z bodu 7 přidáme 30% H2SO4. Děláme to po kapkách a snažíme se, aby PH kleslo na PH 6. Pomalu po kapkách. Pak vidíme, že to začíná být mléčné a můžeme vidět krystaly. Můžeme to nechat v lednici (nevím, jestli to pomůže) a pak to přefiltrujeme.

9. Zůstane nám dihydrát meskalin sulftae. Je pěkně bílý a můžeme ho promýt acetonem, pokud chceme. Je to (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O.

To je snadné - nepotřebujeme vakuum...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Odpověděl jsem vám v tématu Meskalin. Nemnožte prosím stejné zprávy v různých tématech.
 
Top