Stížnost na metamfetamin

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Většina toho, co je k dispozici, by se už ani neměla nazývat pervitinem. Je to odpad a v rozporu s tím, co většina lidí říká, není levnější. Ano, cena za unci na trhu, který im znám, je asi 200 a před patnácti lety stála kulička 250. Vždyť je to taky tak. Ale před patnácti lety si člověk mohl dát ani ne deset šluků z mísy, pak začít s něčím šukat a najednou 24 hodin uběhlo jakoby za hodinu a celou tu dobu brát další šluky ani nebylo potřeba. Já a určitě i mnozí další bychom si za kvalitu rádi připlatili. Proč toho nikdo nevyužívá? Já to prostě nechápu. A zrovna tak jako publix service announcement.....sračky nemají vypadat jako obrovské střepy a neměly by se snadno lámat/rozpadat nemají mít svislé čáry. To je vyložená blbost. Střepy by měly být mléčně bílé diagonální čáry a ne velikosti ruky batolete. Pokud je rozdrcený pod kartou, měl by se tříštit a mít potenciál létat po místnosti. Takže lidi z kartelu, prosím, vraťte dobré sračky. Spousta lidí by za to ráda zaplatila.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Souhlasím s vámi
Stejný problém v Jižní Africe,kupuji jen u 1 nebo 2 prodejců, o kterých vím, že neprodávají sračky. 90 procent času je krystal na hovno.
Říkám tomu slepé kusy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Věřte, že lidé jsou podvedeni. DEA tvrdí, že tento "P2P METH" je nejčistší a nejnebezpečnější pervitin vůbec, ale člověk musí být idiot, aby tomu věřil. Z analogů efedrinu se vyrábí metamfetamin D a rozlišení D,L z P2P je časově náročné a nákladné a málokdo to dělá. Vyhazovat 1/2 produktu nebo se pokoušet o racemerializaci a řešení je v podstatě hra na blázny. Proč se moje sračka při testu tání roztavila při 142 °C? Proč jsem ze 7 g aminu 50 ml studeného bezvodého acetonu získal 2,5 g nějakého bílého nadýchaného amorfního hovna ? Co to kurva je za věci, které poskakují v trubce a netaví se?
J/k, já vím, co to všechno je, ale poradci a úředníci mi říkají, že se mýlím a že to svinstvo je úžasné a jenom 25 dolarů/g!
Vlastně jsem sem přišel napsat příspěvek, ale potřeboval jsem se vyventilovat.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nesouhlasím pouze s jednou věcí... Hodně často nevím, co to je. Pořád si chci namlouvat, že je to tolerance, ale poslední dávka, kterou jsem dostal, v sobě pervitin skutečně má a jen mi připomíná, že spousta věcí prodávaných jako pervitin ve skutečnosti není.

Jsem kuřák, už přes 20 let. Poslední várka bez ohledu na to, kolik jsem kouřil, to nic neudělalo, ale kdybych snědl jako 0 10, šel bych. Nová dávka .. vykouřil jednu misku a jsem sjetý.

Opravdu by mě zajímalo, co se rozpouští a kouří jako křišťál, ale nezfetuje, pokud se nesní.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jako první bych se podíval na fenyletylaminy sensu-stricto.
Beta-metamfetamin
N,N- dimethylfenylethylamin
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Existuje spousta analogů, které se vyrábějí snadněji. Pokud provedete standardní redukci metamfetaminu na b-fenyletylamin, získáte aria jeninsus, stimulant, který se nachází v orchidejích ( to je druhový název) zakázaných ve sportu, ale jinak legálně tmavě šedých.
Podívejte se, co ho rozpouští a co ne. Udělejte test rozpouštění. Rekrystalizujte ho a podívejte se na krystalografii. Tohle jsou věci, které dělám, abych ztratil hodiny hulení.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na něco takového jsem nedávno narazil. Teplota tání isoprppylbenzylaminu? 142 °C, PŘESNĚ TOLIK JSEM NAMĚŘIL. Naučil jsem se, jak oddělit metamfetamin od izolátu. Rozpustíte ho v koláčové misce v izopropylalkoholu a jemně s ním víříte, zatímco se odpařuje a chladne. Něco jako rýžování zlata. Metamfetamin normálně rekrystalizuje při 170, ale ve směsi s touhle blbostí je nižší. Stejně vykrystalizuje jako první a struktura těch 2 krystalů si není vůbec podobná, takže můžeš selektivně seškrábnout pervitin. Ty sračky, co dostávám já, jedou asi na 10% metamfetaminu. Tímto tvrzením si jsem celkem jistý.
 
Top