Metodika pro úplné začátečníky

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Budu se o to pokoušet poprvé a upřímně mě to děsí, mé znalosti o chemii jsou malé až nulové a stále si nejsem jistá, který recept použít, opravdu bych ocenila pomoc ve třech tématech:

- Obecná chemie, nevím o knihách nebo videích, které by mi mohly pomoci, protože nejsem člověk, který se obvykle noří do chemie, takže cokoli pro začátek by bylo skvělé, nemůžu ani začít chápat, jak tyto reakce produkují tyto výsledky a které chemikálie mohu nahradit jinými nebo syntetizovat sám...

- Recept na pervitin, nejdřív jsem zvažoval, že na něj použiju efedrin extrahovaný z tablet(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), ale mým záměrem není ho použít, ale spíš zjistit, jestli je možné na tom v budoucnu vydělat(znám pár lidí, co se tím zabývají), a při pohledu na množství potřebného efedrinu jsem to vzdal, stálo by to asi 20~30 dolarů, abych se dostal k jednomu gramu efedrinu(pomocí tablet, ostatní recepty na efedrin mi přijdou 100% mimo můj dosah a naprosto nepochopitelné.) a jak bych si koupil stovky krabiček volně prodejných léků, aniž bych zvedl obočí, existuje nějaký jiný recept, který je možné udělat pro velmi novou(a chudou) laboratoř, ale který by mohl být také škálován pro dávky o hmotnosti ~100 g? je to příliš mnoho?

- Chemikálie a vybavení, jsem velmi opatrný, abych vůbec někomu věřil, že mi prodá chemikálie na výrobu drog, jsou nějací důvěryhodní prodejci chemikálií v Jižní Americe? a nakonec baňky a všechno ostatní je zatím příliš drahé, můžu si udělat cestu k výrobě drog sám? jsou na to nějaké návody?

Ještě jednou opakuji, že to bude můj první pokus a je to děsivé, každá pomoc je vítána, předem děkuji.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P met je na webových stránkách k dispozici video. Udělejte si průzkum, jak získat věci potřebné k výrobě P2P sami, a udělejte to. Shakenbake, březová redukce a RED P/Iodine jsou metody využívající efedrin. Metoda, která nevyžaduje téměř žádné vybavení, je Shaknenbake. Stačí si pořídit tvrdou láhev nějaké pfed pilulky, lithiové baterie, metanol, startovací kapalinu (diethylether), kaustickou sodu, dusičnan amonný a trochu kyseliny sírové (nad 90 %) a vypěstovat si nějaké kuličky na udržení tlaku v láhvi. To je v podstatě všechno
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Podívám se na to, děkuji
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Pouze pro vzdělávací účely, a aby ya vás neshořel blok kolem vás... Pořiďte si průhlednou láhev od sodovky, plastovou s víčkem. Vyčistěte ji a důkladně vysušte. Pokud se na lithium dostane voda nebo vlhkost, bude to problém. Člověk si může vzít stejný díl pseudo, louhu a granulátu z instantního lisu za studena. Opět platí, že uvnitř nesmí prasknout obal s vodou. A ujistěte se, že je to dusičnan amonný. To řekne člověku na sáčku aktivní látka. Frajer dá rozdrcené pilulky a dusičnan amonný do láhve a přidá do ní kelímek a půl táborového paliva Coleman nebo jakéhokoli materiálu na bázi benzínu. Frajer by potřeboval kleště a sadu štípacích hrábí. Kleštěmi uchopte lithiovou baterii AA na základně a začněte odlupovat kovový obal z okolí baterie. Bude to horké, žádný strach. Odloupněte jej do poloviny a pak pomocí prstů vytáhněte zevnitř plastovou ruličku a rozbalte ji. Budou tam dvě vrstvy tmavého materiálu pokrytého plastem, něco jako kov, a další tenký kousek uprostřed, který bude tmavší a teplý. Tento prostřední kus je lithium. Roztrhněte ho na 1" kousky a vložte do láhve. Rychle. Člověk bude chtít udělat jednu baterii na krabičku. Louh přidejte jako poslední a uzávěr těsně nasaďte. Ne příliš těsně. Pak začněte protřepávat. V závislosti na podmínkách může začít reagovat okamžitě, nebo to může nějakou dobu trvat. Láhev se zahřeje a bude plná plynů. Až budete mít pocit, že se chystá prasknout, uvolněte uzávěr jemně a pomalu směrem od obličeje kohokoli. Bude velmi silně cítit čpavek, který může ublížit, pokud se dostane do očí nebo plic. Opakujte to a neustále silně protřepávejte, dokud nevychladne a nezůstane v něm žádný tlak. Tekutinu přelijte do filtrů a sklenice. V jiné místnosti použijte dvoulitrový džbán a vymyjte ho n a sucho. Do víčka udělejte otvor dostatečně velký, abyste do něj mohli protlačit tenkou trubičku dlouhou asi 2'. Strčte ji dovnitř asi na centimetr. Do láhve dejte šálek soli, pak do ní dejte 2 lžíce kyseliny sírové. Nepoužívejte lžíci... Vraťte víčko. Rychle. Z domu se začne kouřit. Strčte hadici do kapaliny z druhé láhve a vířte. Až bude hotovo, vložte obsah do filtru a odstraňte bílou hmotu. Přitlačte tvrdou knihou nebo čímkoli jiným, rozbalte a nechte uschnout. Zalijte studeným etylalkoholem nebo acetonem a znovu stlačte. Rozbalte a nechte uschnout. Hotovo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pravděpodobně budete potřebovat nějaký čas ( Rok), než se o to pokusíte. Kdysi nerozuměli fyziologii Tak vrtali lidem do hlavy díry, aby jim unikl tlak. Není příliš pravděpodobné, že uspějete, aniž byste věděli, jak to funguje. Jen se vám snažím ušetřit nějaké peníze/prsty.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jo, chápu, že budu muset nejdřív hodně bádat, a děkuju, že berete ohled na mou bezpečnost, nicméně jsem na rozpacích, kde vůbec začít, abych se tomu snažila porozumět, nemám žádné formální znalosti o chemii a nevím, kde začít, a navíc je tady v jižní Americe všechno tak drahé, že mi běhá mráz po zádech už jen při pohledu na všechno to laboratorní vybavení. Máte nějaké knihy, které byste mi doporučili? výukové programy nebo videa také fungují dobře, děkuji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
chemistry libre je pohled, který jsem použil k učení základních pojmů chemie, ale je jich 100 dalších, které vás naučí totéž. pokud jde o meth Konkrétně existuje jen několik základních reakcí, které vás tam dostanou, a mají názvy, které si můžete prohlédnout, abyste získali obecný přehled. redukční / oxidační reakce je 20 způsobů. Aminace je dalších 10. Březová redukce a Leuckartova jsou velmi populární. lithium A Amoniak je březový, stejně jako hliníkový amalgám A fosforová / jodová nebo jodovodíková kyselina. Tento odkaz by vás měl na chvíli zabavit https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html.
A když máte otázku, tato má pravděpodobně odpověď. Použijte vyhledávání
Je tam dost informací, které vás udrží v chodu nejméně 6 měsíců (nevím, proč je tam napsáno povolit cookies, ale nedoporučuji povolovat Jackovy sračky.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Podívám se na to, děkuji mnohokrát
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Několik dalších rad: Při odplyňování lahvičku vždy držte ve svislé poloze. Nechcete ji držet v žádném úhlu, protože uvnitř láhve není kyslík. Pokud vidíte, že se kousky lithia vznítí uvnitř paliva, když se dotknou spodní vrstvy, mělo by to být v pořádku. Protože uvnitř láhve není žádný kyslík, nemůže se nic stát.
Na internetu je video, kde se nějaký hloupý vládní chlapík v plném ochranném obleku odpálil na příjezdové cestě, protože převrhl láhev, když ji vykrkával. Vpustil do reakce vzduch a dodal lithiu kyslík, který palivo zapálil. Hrozně hloupý takzvaný profesionál.
Ale cílem je, aby lithium reagovalo (roztavilo se) s atmosférou čpavku a vytvořilo malé kuličky "tekutého lithia", takže tlak je nutný. Pak jsou ty kuličky schopné redukovat pseudo/efedrin.
Na internetu je k dispozici i video, ovšem bez zvuku. Jen nějaký chlápek žvýká žvýkačku a ukazuje všem policajtům, jak se to dělá. Dělá docela dobrou práci, že zůstává v pohodě, i když to málem vybouchne, protože nemůže uvolnit tlak. Ale podaří se mu to a všechno jde dobře. Je tam taky další video, jak se nějaký chlápek prochází po lese a dělá to s VICE, myslím, a jedno vtipné, jak to dělá nějaká středoškolačka a reportér se jí ptá, jestli by snědla lithiové baterie lol.
Jo a nepoužívejte znovu reakční lahve. Při opakovaném použití selžou. Takže je nejlepší ji jednou použít a pořídit si novou.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Doporučení... Nenechávejte si NIC, co se při této metodě používá. Obaly od baterií, láhve, hadice a nevyhazujte tyto věci do odpadků nebo na krajnici. Když se láhev rozpadne, dostane se do ní voda a dojde ke vznícení. Vše spalte v sudu nebo pětilitrovém kbelíku.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, hledám pomoc, protože toho moc neumím, ale jsem šikovný s rukama, můžu si sehnat 1litr mayber více bmk oleje chtěl jsem vědět, jak z toho udělat krystalovou metodou velké podíly (nemám laboratoř ani vybavení, ale umím improvizovat ).
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jelikož jsem nezkušený a , promiňte mi ten výraz, neznalý prozaických nebo, předpokládám, základních chemických... Bylo by moudré, aby se člověk držel toho, co má jako návod, protože prášek by vše změnil. Dobré pravidlo, že vrabec v hrsti má cenu dvou v křoví. Člověku bude doporučeno, aby si prošel svou experimentální fází PO té, co se poučí ze zkušeností.
Lol... Všichni jsme to zažili. Hypoteticky řečeno, samozřejmě.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jo, nejdřív budu dělat průzkum, ale snažím se dozvědět co nejvíc a zjistit, jaký recept bude pro mě proveditelný, aniž bych nechal vybuchnout tajnou laboratoř nebo se při tom zabil, malé krůčky, díky za radu
 
Top