Meth Synth : existuje alternativa k h3po2 nebo k červenému fosforu, které jsou nereagovatelné.

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
PROSÍM, existuje nějaká alternativa k h3po2 nebo k červenému fosforu, které jsou v mé zemi nedostupné, pomůže někdo?
mám jodové krystaly / naoh / kyselinu hydriodovou / hcl / eveeeeryyything mám přístup ke všemu kromě těchto dvou prosím pomozte někdo
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Můžete použít fosfid hlinitý (AlP), který však může uvolňovat toxický plyn fosfin. Dělejte to venku nebo v digestoři a noste plynovou masku a další věci. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Hliníková fólie byla použita k přeměně ethanolu na ethyljodid, ale ne na ethan. Jód a červený fosfor mohou přeměnit etanol na ethan. Fosfid hlinitý obsahuje fosfor.

Zde je Norefedrin redukován na Dextroamfetamin.
Orp7lDPkS4


Fosfid hlinitý není žádný vtip. Vdechněte plynný fosfin a jste mrtví.
JHlYWQgeDq


Jedovatý fosfinový plyn.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Jak postupovat prosím poměry pseudofedu a jódu a fosforečnanu hlinitého a čas na reflux a teplo prosím
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Nejedná se o fosforečnan hlinitý AlPO4. Fosfid hlinitý AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
A mohl by nahradit červený fosfor ? při hidroidní redukci ?
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Je zde nějaká pomoc
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, nějaká pomoc prosím, je nějaká možnost, jak to udělat bez červeného fosforu, prosím, lidi, mám jen i2 (laboratorní stupeň) a hi (57%), prosím, nějaká pomoc, je nějaká alternativa k červenému fosforu, protože mohu najít h3po2 ( kyselina hypo ), může pomoci nějaká jiná kyselina?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nemáte ve své oblasti přístup ke shodám? Stávkové podložky jsou dobrým zdrojem
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
existuje, ale není to škálovatelné, protože to zabere hodně času, protože krabičky od sirek v mé zemi jsou vzácné k nalezení. nemám problém s pse nebo ephidrine tabletami nebo kyselinou hidriodovou nebo jodovými krystaly můj jediný problém je red.p a hypo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Existují i jiné způsoby, jak jej získat, jak jsem si zde všiml. Můžete se zeptat některého ze zdejších odborníků v soukromé zprávě.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Získejte fosfid hlinitý. Ujistěte se, že je baňka naplněna argonem pro inertní atmosféru. Můžete kombinovat jód (I2), kyselinu jodovou (HI) a fosfid hlinitý (AlP) a atmosféru argonu (Ar) a váš efedrin nebo norefedrin redukovat na dextrometamfetamin nebo dextroamfetamin a možná přidat rozpouštědlo hexan (kapalina do zapalovače dřevěného uhlí nebo palivo Coleman Camp Fuel).

Fosfid hlinitý (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pokud máte kyselinu jodovou, je to vše, co potřebujete k redukci efedrinu/pseudoefedrinu na pervitin. Stačí, když budete několik hodin refluxovat kyselinu jodovou a efedrin.
Reakce kyseliny hypofosforečné/červeného fosforu a jódu pouze vytváří kyselinu hydrojodovou.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Jste si tím jistí ? protože jsem někde četl, že červený fosfor je také potřeba k udržení reakce ne ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Červené p nebo obsah fosforu jí jód a kyselina hydriodová je produkt, spolu s (myslím?) nějakými věcmi, které se recyklují (hypo?), plynným fosgenem a nějakou vodou?
Není nutné vyrábět pervitin, pokud už máte HI (kyselinu hydriodovou), ale ta se recykluje a reaguje s veškerým jódem, dokud se nevyčerpá. Proto si můžete červený p uložit a použít ho na několik vaření, než bude neaktivní (nebo mi to alespoň bylo řečeno). Nikdy jsem neslyšela o tom, že by někdo mohl uložit hypo pro další použití, takže si tím nejsem jistá. Červený p se obvykle po reakci s EP/PSE z roztoku odfiltruje a případný zbytek jódu se před přeměnou na HCl neutralizuje thiosíranem sodným.

Přesný mechanismus neznám a už se mi ho nechce hledat..... Ani o tom jsem neviděl příliš mnoho informací, protože je to "zastaralá" metoda a nikdo se s ní už nemůže zabývat, takže si nejsem přesně jistý, jestli červené p regeneruje kyselinu hydriodovou poté, co bylo použito k redukci EP/PSE nebo in-situ, nebo jestli se dá použít pouze k reakci s jódem na kyselinu hydriodovou. Snad nám to někdo, kdo to opravdu ví a dokáže vysvětlit, dopřeje...
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Děkuji, je to už nějakou dobu, co jsem napsal svůj dotaz, ale žádný odborník tady ansewer a já jsem opravdu zasekl také mi nevadí hodit th Ahoj po použití, protože je to levné tady, kde žiji, každopádně jste byli jediní, kdo odpověděl, děkuji moc každopádně
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Jste si tím jistí ? protože jsem někde četl, že červený fosfor je také potřeba k udržení reakce ne ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Ano, má pravdu. HI 57 % udělá pěknou práci, musíte ho však použít pořádný nadbytek, koncentrace musí zůstat > 40 % po celou dobu. Potřebné množství HI můžete snížit přidáním H3PO4 85 %+ v průběhu reakce, což ho dehydratuje a udrží vysokou funkční koncentraci HI. Pozor, nechcete HI vytlačit!
Další možností je vyrobit HI in situ z kyseliny fosforečné a NaI nebo KI.
A samozřejmě H3PO3 bude velmi dobře fungovat jako náhrada RP nebo H3PO2 - potřebuje ho více a vyšší teploty, ale funguje skvěle. H3PO4/NaI nebo KI potřebuje ještě vyšší teploty.
H3PO3 hledejte v hydroponických nebo vinařských potřebách.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Hi + h3po3 můžete uvést teplotu a dobu refluxu ?
 
Top