Metamfetamin po rozlišení, problém rekrystalizace

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Rozpustím prášek v dichlormethanu, proč není dichlormethan hotový volatilizující je krystal, volatilizující je hotový, suchý je prášek
 

Attachments

  • kvOJpz2rF9.jpg
    kvOJpz2rF9.jpg
    355.3 KB · Views: 42
  • WUaliCYPMT.jpg
    WUaliCYPMT.jpg
    362.2 KB · Views: 35

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
1. Dichlormethan má nízkou rozpustnost vůči methylchloridu a nelze jej zcela rozpustit.
2. Bod varu dichlormethanu je relativně nízký a odpařování je příliš rychlé na to, aby se vytvořily velké krystaly, a objeví se pouze jako krystalický prášek.
3. Před rekrystalizací hydrochlorid očistěte (aceton, éter, suchý a studený).
4. Pro rekrystalizaci se doporučuje použít - aceton: voda, aceton: ethanol, aceton: methanol, ethanol: voda, methanol: voda.
Voda může zpomalit odpařování, aceton může snížit rozpustnost a alkohol může vytvořit lepší krystaly.
 

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pane učiteli, můj hydrochlorid je čistý. Extrahoval jsem ho petroletherem a vdechl jsem ho do plynného chlorovodíku, pak jsem ho vysušil. Je čistý etanol v pořádku? Nebo nám můžete sdělit postup
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Na HLAVNÍ STRÁNCE TĚCHTO STRÁNEK se nachází ikona výukového videa s podrobným zápisem.
X8VgOnX3Uq
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Je to na vás. Pokud potřebujete krystalickou formu meth.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Protože jste to neudělali správně. Prostě jste přidali rozpouštědlo a to pak odpařili. Nejedná se o rekrystalizační postup, který je znám jako purifikační metoda.
 
Top