Syntéza metamfetaminu pomocí P2NP (není určeno pro osobní použití, pouze pro výzkumné účely !!!)

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ahoj lidi !

Našel jsem syntézu meth podle P2NP, tak se zde podělím ! :)

Opakuji : /!\ NENÍ PRO OSOBNÍ NEBO ILEGÁLNÍ POUŽITÍ, JE TO POUZE PRO VÝZKUMNÉ ÚČELY !!! /!\


Syntéza metamfetaminu:


Hlavním problémem při syntéze metedrinu je získání prekurzorů.
Fenyl-2-propanon je podle mých znalostí nejpřímějším prekurzorem a je
(bohužel?) zařazen do seznamu kontrolovaných látek III. Nemá žádné
farmakologickou aktivitu, a přesto DEA považoval za vhodné jej kolem roku 1975 regulovat.
První syntéza, kterou uvedu, ho používá jako výchozí materiál. Vlastně
je stále možné najít tuto látku ukrytou ve skladech v mnoha zemích.
univerzitách, které tuto sloučeninu pravděpodobně zakoupily předtím, než byla kontrolována.
Jeden můj přítel narazil na 500 ml vyrobených společností Eastman Kodak ve skladu na
Princetonu. Když jsem před mnoha lety žil v Anglii, zakoupil jsem 100 ml a udělal jsem
a poprvé jsem ho použil. Reakce může být dokončena asi za 6 hodin, což dává
Jsem biolog, ne chemik, takže někdo, kdo věděl, co dělá, by měl mít výtěžek asi 60 %.
by to pravděpodobně dokázal vylepšit.

Reagencie:


1-fenyl-2-propanon: 20 gm


EtOH: 100 ml


Metylamin 40% ve vodě : 100 ml


Hliníková fólie : 20 gm


Chlorid rtuťnatý II : 150 mg


Výše uvedená směs se za míchání refluxuje dvě hodiny v 500 ml baňce s kulatým dnem.
Koncentrujte rxn směs za sníženého tlaku při pokojové teplotě. Nalijte do ledové vody
KOH sol'n (60 gm v asi 200 ml vody). V tomto kroku mohou nastat velké problémy
nastat. Uvolní se velké množství tepla. Přidávejte velmi pomalu* a uchovávejte v
ledové lázni. Teplo váš produkt rozloží na bůhvíco a může se stát, že se z něj stane
skončit na stropě, pokud si nedáte pozor.) Roztok extraktu s/ 125 x 3 ml
ethyletheru. Znovu získáte organickou vrstvu. Extrahujte éter pomocí 3N HCl 25 x 3 ml.
K roztoku kyseliny přidejte 30 ml roztoku 6 N NaOH (studeného), přidejte další, pokud je roztok studený.
není příliš zásaditý. Extrahujte základní roztok 25 x 3 ml etheru. Vysušte nad
bezvodým síranem sodným, přefiltrujte. Odpařte ether (destilujte za snížené teploty).
pod tlakem, pokud chcete být nároční, ale není to nezbytně nutné) a
znovu rozpusťte v bezvodém éteru, 100-200 ml. Bublinkový suchý plyn HCl (vyrobený mým
HCl na kyselinu sírovou) přes směs a methedrin HCl.
by se měl objevit jako bílý nadýchaný prášek.



Odfiltrujte meth a opakujte pro druhou a třetí plodinu. Další plodiny mohou být růžové nebo purpurové a
jsou stále farmakologicky účinné, ale nejsou příliš čisté. Doufám, že to
bylo to, o co vám jde.



Opakuji: /!\ NENÍ PRO OSOBNÍ NEBO ILEGÁLNÍ POUŽITÍ, JE TO POUZE PRO VÝZKUMNÉ ÚČELY !!! /!\

 
Top