Syntéza methcathinone - potřebuji pomoc

victimtulip

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den. Jsem konzumentem od roku 2019, trávu jsem kouřil málokdy a málokdy mi chutnala, až letos v létě jsem objevil drogu, která mi chutná a všichni v mém městě a okolních městech ji konzumují, a když se někoho zeptáte, co to je, nikdo neumí říct správný název, všichni tomu říkají sůl, krystaly nebo sníh.

Vzbudila mou zvědavost po půl roce nepřetržité konzumace, protože je velmi dobrá a podle toho, co jsem slyšel, není vyrobena v nevím jaké laboratoři a dovezena k nám, ve skutečnosti ji vyrábí několik lidí z města poblíž nás z různých produktů chemikálií, které se dají snadno koupit. Tak jsem přišel na nápad, že to zkusím, a udělal jsem si ambice a tři měsíce jsem se pořád snažil získat informace, najít snadnou syntézu a možná i název té drogy, až jsem si řekl, že zkusím metkatinon, protože mi připadá nejjednodušší a už mám, co potřebuju.

Tady je obrázek toho, co se v našem městě nadměrně konzumuje.

Byl bych opravdu rád a prosím vás, pokud má někdo trpělivost ztrácet se mnou čas, aby mi pomohl, protože to nemůžu vzdát, pokaždé, když se mi to nepodaří, už jsem přišel o nějaké peníze, protože se mi nepodařilo dosáhnout produktu nakonec, ale stále jsem ochoten to zkusit znovu a poučil jsem se z toho, co jsem udělal dosud.

Postupuji podle receptu zde: https://www.hipforums.com/forum/threads/methcathinone-help.390111/


No, mám následující ingredience:

KMnO4 [manganistan draselný].
Pseudoefedrin HCl - 100 tablet, každá obsahuje 30 mg pseudoefedrinu a 200 mg ibuprofenu.
Isopropylalkohol
Aceton

Největším problémem, který mi brání v tom, abych se pokaždé dostal na konec, je to, že proces trvá přibližně 20 hodin a já mohu kuchyň používat až 12 hodin. Uvedu několik otázek na pravou míru.

1. Stačí 100 tablet, z nichž každá obsahuje pouze 30 mg pseudoefedrinu? Nechci, aby z toho vyšel nejlepší produkt, chci, aby z toho vyšlo něco, co má určitý účinek. Z toho, co jsem pochopil, bych se ze 100 tablet měl dostat na 3 gramy methcathinonu?

2. Jak se mohu omezit na 12 hodin? Může mi někdo říct jiný postup, pokud je to potřeba, ale použít stejné ingredience? Vadí mi, že po extrakci efedrinu a výrobě manganistanu draselného je musím uchovávat odděleně ve 2 lahvích po dobu 4 hodin v lednici a teprve poté je smíchat v další lahvi a ČEKAT DO 12 HODIN ... Mohu použít mrazák, aby to vydrželo méně?

3. Nemůžu to mít jako v odkazu, který jsem poslal jako shrnutí, protože láhev, do které jsem dal efedrin a manganistan draselný na 12 hodin, má po vyndání z lednice stejnou barvu, tmavě fialovou. Musel jsem ještě jednou přefiltrovat to, co bylo v lahvi, aby zůstala tekutina úplně průhledná. Je to nějaký problém?

4. Používám ibusinus s obsahem: Každá potahovaná tableta obsahuje 200 mg ibuprofenu, 30 mg pseudoefedrin-hydrochloridu a pomocné látky: supersušená laktosa, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, mastek, mikrokrystalická celulosa, oxid bezvodý koloidní křemík, Opadry II Green 85F210052 (částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol, oxid titaničitý (E 171), mastek, makrogol 3350, chinolinová žluť (E104), indigokarmín (E 132)). Mám stále postupovat jako v uvedeném odkazu a dát na všechny tablety led, aby zelený povlak slezl?

5. Nejtěžší pro mě je, když musím celou látku nalít do žáruvzdorné misky a dát do trouby. Po 3 hodinách čekání se v té tekutině vytvořil nějaký prášek, ale stejně se neodpařil a já tu troubu nemůžu nechat zapnutou několik hodin. Mohl by být problém, kdybych to místo do trouby dala na sporák vařit kvůli odpaření? Není to rychlejší?

6. Nemám kyselinu mourovou kvůli pH, je kyselina mourová opravdu potřeba? Neobejdu se bez ní? Opravdu nemám kde takovou věc sehnat.
 

Attachments

  • 7e6BOCTD4U.jpg
    7e6BOCTD4U.jpg
    489 KB · Views: 414
  • XsIKWQrVEe.png
    XsIKWQrVEe.png
    659.4 KB · Views: 418

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Obal musí být odstraněn, a to mechanicky. Má prodloužit působení efedrinu, který nepotřebujeme. Zbavit se ho je chemicky - obtížné.

Ibuprofen se ve vodě téměř nerozpouští. To nám umožňuje oddělit efedrin-hydrochlorid od tohoto poměrně jednoduše. Tablety rozmělníme, extrahujeme horkou vodou, odfiltrujeme od ibuprofenu a dalších nerozpustných pojivových složek.

Některé látky (mikrokrystalická celulosa pro exp) se mohou rozpustit při silném zahřátí, ale při ochlazení nebo filtraci vykrystalizují. Trochu zchladit a opět přefiltrovat. Výsledkem je vodný roztok převážně efedrin-hydrochloridu s některými nečistotami pojivových látek.

Při další reakci oxidace alkoholu na keton si nejsem jist úspěchem, zvláště bez přítomnosti kyseliny navíc. Můžete napsat do PM, pokusím se pomoci, pokud to myslíte vážně.
 

victimtulip

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Je špatné, když směs pseudoefedrinu s manganistanem draselným uchovávám v mrazáku a ne v lednici? Chci, aby to vydrželo méně, je to příliš dlouho 8-12 hodin na to, abych to uchovával v chladničce.
 
Top