Metody syntézy amfetaminu

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Hledám metodu pro syntézu amfetaminu v mé laboratoři. Mám chemické vzdělání, ale téměř žádné zkušenosti. Proto nevím, jakou metodu syntézy zvolit.

Bylo by užitečné, kdyby někdo z vás, kdo má v tomto oboru zkušenosti, popsal nebo odkázal na metody syntézy, jejich výhody a nevýhody, jako jsou: výrobní náklady, chemická složitost, výtěžnost, jak snadné nebo obtížné je získat prekurzory z trhu, jak snadné nebo obtížné je získat čistý produkt (pro mě je důležité dodat kvalitní produkt, aby byl bezpečný pro použití pro naše spoluhumany), doba trvání a další důležité okolnosti.

Děkuji.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Díky dostupnosti činidel lze syntézu amfetaminu zvládnout během několika pokusů. Pro začátek bych vám doporučil zjistit dostupnost jednoho ze dvou činidel, která jsou pro syntézu vhodná. Jedná se o fenylaceton (CAS 103-79-7) nebo 1-fenyl-2-nitropropen (CAS 705-60-2). Pokud je najdete, můžete se rozhodnout pro metodu syntézy.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Dobrý den, znáte syntézu krok za krokem z p2p příliš amfetamin potřebný materiál a vybavení
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj chlape, navrhněte mi někdo, že by ty amfetaminy mohly být syntézou z benzylchloridu. Udělej z něj nejdřív Grignardovo činidlo, pak zreaguj s acetaldehydem a mohl bys dostat alkohol. Použij k reakci amoniak nebo dimetylamin, dostal bys produkt. Žádný škodlivý kov, žádné zakázané činidlo. Stačí několik vzorkovacích kroků a můžete získat obzvláště čistý produkt. Co si o tomto způsobu myslíte, nezkoušel jsem to.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, přemýšlel jsem o tomto tématu, ale tato látka je extrémně nepříjemná (mají silný zápach). Zmínil jsem se o tomto způsobu . Jste si jisti, že benzylchlorid není ve vaší zemi zakázán? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ano, jsem si jistý, že je v mé oblasti k dispozici. Co se týče silného zápachu, možná by to chtělo digestoř nebo masku nebo tak něco. Ale bohužel éter nebo THF jsou u nás zakázaná rozpouštědla.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme. O této metodě si nastuduji více informací.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme za doplňující informace.
 
Top