Syntéza methylonu protřepáním a pečením?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ahoj, viděl jsem syntézu methylonu a vypadá to, že je dost podobná syntéze 4mmc, s téměř stejnými kroky.

Pokud nahradím 2B4M 2-Bromo-3',4'-(methylenedioxy)Propiophenone, může to fungovat?

Je to jen domněnka, takže se pravděpodobně mýlím:

1. Dejte 10 g 2-Bromo-3',4'-(methylenedioxy)propiofenonu a 50 ml DCM a míchejte, dokud se 2B34MP nerozpustí.
2. Dejte 20 ml vodného roztoku M40% a míchejte po dobu 10 minut (baňka musí být uzavřená, aby plyn M40 neunikl).
3. Oddělte dvě vrstvy a ponechte si spodní vrstvu (methylonová volná báze v DCM).
4. Abyste odstranili veškerý methylamin z horní vrstvy, promyjte ji 3,4krát trochou destilované/demineralizované vody.
5. Vezměte 4-5 ml kyseliny HCl a přidávejte po kapkách, dokud nebude pH 5-6, a pomalu míchejte
6. Přidejte 50 ml studeného acetonu (čistého) a stále pomalu míchejte
7. Když máte bílé mléko, přefiltrujte ho pomocí filtračního papíru nebo kousku košile nebo smtg jiného
8. Pokud methylon není dostatečně čistý, můžete ho dát do filtru nebo kousku košile a pomalu přidávat aceton, abyste odstranili zbytek nečistot.

Vypadá to dobře, ale nemyslím si, že je to možné, nevím, jestli mi někdo může vysvětlit, jestli je tato metoda dobrá nebo ne?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Obecně platí, že všechny katinony vyžadují stejný jednoduchý způsob, a pokud začnete syntézu z 52190-28-0 laboratorního technického stupně, nebudete mít problém přizpůsobit syntézu vaší formě shake and bake, jistě nějaké úpravy, jako je prodloužení časů a provedení extrakce z vodné fáze, protože v ní jistě zůstal nějaký produkt, ale obecně je vaše vysvětlení správné a bude to fungovat dobře.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jo, možná 10 minut je moc krátká doba, myslím, že to můžu míchat, dokud methylone freebase už nemění barvu, myslím, že budu testovat, ale idk kde můžu koupit 10-20g 52190-28-0, viděl jsem made-in-china ect, ale myslím, že MOQ je 1kg nebo smtg, a pokud udělají vzorek, přepravní daně budou drahé asf, a nechci se dotknout Brome, jsem začátečník, takže jsem opatrný a nemám chemické věci (brýle, baňka, kondenzátor ..) každopádně, takže ;)

A jak máte tu růžovou barvu Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ahoj kamaráde, ta růžová barva byla přidána ve fázi rekrystalizace přidáním potravinářského růžového práškového barviva.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Přidání barvy nemá vliv na kvalitu produktu
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Na dcm neprobíhá žádná aminizační reakce za 30 min.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Moje chyba, nečetl jsem správně, je to s NMP, ne s DCM, DCM byl pro bromování

Takže s DCM jsou 2 hodiny dobré**.
 
Top