Looking for a vendor Methylfenidát

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dobrý den všem,

Hledám dodavatele čistých krystalů/prachu methylfenidátu.
Nechci pilulky/tablety/kapsle.

Nehledám velké množství, jen tři nebo čtyři gramy.

Díky
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Našli jste zdroj?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dělal jsem to už dávno, nemohu si však vzpomenout kde, poohlédnu se po tom. O methylfenidát jsem tak trochu ztratil zájem, protože jsem ho používal, abych někomu pomohl zbavit se koksu, a ukázalo se, že směs amfetamin + mdma odvedla ještě lepší práci...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Díky za odpověď, cubesquare! Amph + MDMA jsou skvělé, ale fenidáty jsou podle mě funkčnější, pokud jde o koncentraci a složité úkoly.

Pokud znáte dobrého prodejce methylfenidátu, ethylfenidátu nebo isopropylfenidátu, dejte mi prosím vědět. Tam, kde se nacházím, methylfenidát neseženete ani na předpis - není skladem.

Také pokud víte o prodejci kyseliny ritalinové, vypadá to, že tato komunita může dobře poradit, jak ji převést.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ahoj. Jo, to bylo, abych se zbavil koksu.
Jsem pravidelný uživatel malých dávek amfetamin sulfátu.
Pouze ráno, pod 30 mg. Mám práci, která vyžaduje plné kognitivní funkce a vysokou úroveň koncentrace.
Tady mi methylfenidát nijak nepomohl.
AS v mém případě funguje krásně.
Každý den si také dávám 1mg melatoninu 45 minut před.
Rakovinový amfetamin sulfát na mě funguje asi jako adderall....
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Jsem na stejné cestě s amfami, ale zjistil jsem, že fenidáty fungují s mým zaměřením lépe.

Methylfenidát jsem vlastně nezkoušel, pouze ethylfenidát a isopropylfenidát. Když jsem byla dítě, ADHD u nás jako onemocnění neexistovalo, takže mi nikdy nebylo diagnostikováno.

Zjistil jsem, že amfetylfenidáty i fenidáty mi pomáhají zvládat soustředění, přičemž ty druhé jsou účinnější. Co se týče nabídky, podívám se na kyselinu ritalinovou.
 
Top