Moderování fóra?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
V poslední době jsem viděl, že několik lidí používá ve svém jménu rasové urážky, teď samozřejmě máme mnoho lidí z celého světa, takže neočekávám, že každý bude znát historii nebo význam každého urážlivého slova v mé zemi, ale myslím, že to vrhá špatný pohled na fórum a možná bychom mohli mít nějaká pravidla proti používání určitých slov ve svém uživatelském jménu. idk co si myslíte?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Myslím, že 🤔🤔 je to zbytečná cenzura a zásah do osobnostních práv. Člověk by měl mít možnost nazývat se, jak chce. Pokud máte chráněné právo označit své pohlaví nebo rod jakýmkoli způsobem, proč bych nemohl být rudý honzík? Navrhujete preventivní řešení neproblému. To je můj názor.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro Jsem běloch s koženou hlavou, moje GF je částečně Jamajčan/Syřan. Moje děti jsou náš produkt. Seru na tyhle b.s o svobodě slova, dokud nejsi neonacista, koho zajímá, jak si lidi říkají? Moji bratři tmavší pleti mi už dostkrát říkali whiteboy , honkey a trust, dokonce jsem byl nazván bílým slovem N, pokud to není nenávist, jen svoboda slova, seru na tyhle kecy. On ji, oni ji, černá bílá? Nejsme prostě v základu lidé?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
myslím, že vše záleží na tom, jaké se toto fórum snaží být, myslím, že není nic nového, když se na fórech používají urážky, ani to není překvapivé, ale tady máme pravidla a dokonce i moderování, takže jsme opravdu jen krůček od kodexu chování.
Jak bylo řečeno, pochybuji, že to někoho zajímá, ale myslím, že by se to mohlo změnit, pokud se fóru dostane větší pozornosti zvenčí.
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sám jsem se s ničím takovým nesetkal, uznávám, že tu nejsem tak dlouho. ale obecně vzato, jak online, tak offline jsem v životě zjistil, že nebrat se příliš vážně a rozvíjet sebekritický smysl pro humor je nejlepší nástroj, jak projít životem bez úhony. Jsme totiž tvorové zvyku a podlehnutí oběti nebude krátkou nechtěnou zastávkou na naší cestě, ale trvalým cílem.

Navíc si nemyslím, že by cenzura byla v prostoru, jako je tento, přijímána dobře, ne proto, že by lidé chtěli pomlouvat sami o sobě, ale z principu, lidé by ji vnímali jako zásah do základních lidských práv a projevu a možná by se dokonce mohli snažit posunout hranice ještě více, což by situaci, kterou popisujete, potenciálně zhoršilo.

Jsem si jistý, že administrátoři/moderátoři mají dost práce s tím, aby se věnovali velkému množství sporů o pořádek, což je místo, kde by podle mého názoru měly ležet jejich priority.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Rasismus není názor, ale zločin proti lidskosti!


Ti, kdo si dávají název diskriminující určité skupiny, tak nečiní proto, že by chtěli žít svou osobní svobodu, ale proto, že chtějí nějakou skupinu vyloučit a urazit. To je pravda a nic jiného.

Doporučuji vám znovu chodit do školy, zřejmě je to pro vás dva už příliš dávno, nebo si můžete znovu připomenout fakta, abyste se znovu zamysleli nad významem svých slov.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Potřebuji, abyste pochopili, že lidé, kteří tyto názvy používají, patří do skupiny. Chcete říci, že se chtějí vyloučit? Možná, nezdá se mi to však logické. Sám sebe nazývám jmény, která lidé mého etnika považují za znevažující, a důvodem, proč to dělám, je snaha o zvýšení povědomí. Abych zvýšil povědomí o tom, že klacky a kameny mi mohou lámat kosti, ale nikdy mi neublíží.
Je důležité připomínat si minulost, ale já jsem v ní nebyl a vy také ne. Ne
Všechny zločiny proti lidskosti jsou rasismus, ale všechny rasismus není zločiny proti lidskosti není rasismus..ido hodně drog, ale jsem si celkem jistý, že vaše reakce je hlavně signalizace ctnosti. Nepřipadá mi to upřímné ani přiměřené situaci. Nenabízí žádný vhled ani smysluplný komentář, takže je pro mě těžké pochopit její hodnotu.
 

MarkAnderson

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Váš pohled na používání určitých názvů pro uvědomění je správný, s důrazem na odolnost. Uvědomění si složitosti historických událostí a individuálních zkušeností je zásadní. Přestože záměrem mé reakce bylo řešit potenciální citlivost, oceňuji vaši zpětnou vazbu. Zapojení do smysluplného dialogu o rasismu zahrnuje různé pohledy a já jsem zde proto, abych podporoval konstruktivní rozhovory.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Týká se tato stránka chemie?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
ano, ale stejně jako o chemii jde také o legitimizaci obchodu s léčivy jako obchodu, který je respektován a jemuž se věří, že si drží stejný standard kvality, jaký mají farmaceutické společnosti, jsou fórum nelze brát vážně, pokud nedokážeme co nejlépe respektovat všechna náboženství, pohlaví a etnika, musíme poskytnout inkluzivní prostor, kde se všichni cítí vítáni, rasové urážky jsou nejen neuctivé, ale také neberou v úvahu velmi reálnou váhu, kterou mají. pokud budeme na tomto fóru nadále připouštět diskriminaci, podkopáváme poslání tohoto fóra a aktivně poškozujeme jeho pověst u široké veřejnosti. zamyslete se nad tím, jak to bude vypadat v novinovém článku, chceme vypadat jako rasističtí sobečtí dealeři drog, nebo jako nějací hipíci s posláním zodpovědně poskytovat drogy?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jsem zde poměrně nový, takže mě opravte, pokud se mýlím, ale zdá se, že to do značné míry není problém. Když uživatelé začnou uzavírat spojenectví a vyhrožovat nebo se pokoušet verbovat do svého "klanu" či se takto organizovat, pak by měl někdo zasáhnout a nechat je, ať si to odnesou někam jinam. Pokud se někdo chce nazývat něčím, co by někdo mohl považovat za urážlivé ve zlém, tak jen promítá svou vlastní neznalost. Kdo je diskriminován? Všichni jsme tak anonymní, jak se rozhodneme. Všichni zde mají stejnou možnost. Pokud se vám to nelíbí, nemusíte se s nimi zabývat. Pokud se vás to netýká, nechte to plavat. Pokud vám to opravdu tak vadí, možná byste potřebovali hroší kůži.

Jak to bude vypadat ve zpravodajském článku? Tento web je z velké části zaměřen na činnost, kterou většina lidí nepochopí nebo se jim nebude líbit, ať už jsme politicky korektní, nebo ne. Domnívám se, že tato mentalita je výsledkem desetiletí kulturní subverze ze strany médií, škol, zábavy, politické scény atd. Potřeba zastávat se lidí, kteří se nemohou "bránit". Jestli tohle není "výsada", o které se mluví, tak nevím, co to je. Představa, že se někdo má tak dobře, že má čas a energii bojovat za všechny, kteří nemají tu "příležitost" - za menšiny. "Musíš se vrátit do školy" je typ odpovědi, kterou očekávám. K čemu? Kritickou rasovou teorii nebo školení o citlivosti vůči LGBT? Nebo abyste se znovu podrobili pokrytectví a dvojím standardům? Mluvím-li za sebe, asi jsem příliš hloupý na to, abych vnímal potřebu mít se rád nebo být všemi přijímán. Toho jsem se zbavil už dávno.

Na hloupé nacionalisty moc nenarážím. "Neonacisté" a společnost tohoto typu jsou naopak z jiného těsta. Současné levičáctví, jsou víceméně disponováni stejným fanatismem - jen místo netolerance MUSÍTE tolerovat veškerou degeneraci a špínu, jinak jste "rasista, nácek, homofob atd." Člověk nemusí být génius, aby viděl, co je na světě špatně a proč. Rád bych si myslel, že většina z nás se sem dostala, protože jsme "psanci" - to neznamená, že jsme nutně špatní lidé. Znamená to, že nenecháme ostatní lidi rozhodovat o tom, jak budeme žít. Že se nebojíme být sami sebou, ať už jsme jacíkoli. Já se znám velmi dobře a cítím se ve své kůži velmi dobře. Když jsem se snažila být taková, jakou jsem si myslela, že mě všichni chtějí mít, nenáviděla jsem se, byla jsem kurevsky nešťastná. Politická korektnost a organizovaná neoprávněná nenávist jsou dvě různé věci. Podívejte se na film "Gran Torino" s Clintem Eastwoodem, jestli to pro vás není moc drsné...

Abych to shrnul: "Možná nesouhlasím s tím, co chceš říct, ale umřu v boji za tvé právo to říkat." Tohle se mi líbí.
PS, ano, musím si najít práci. :D
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že dokud spolu všichni vycházíme a chováme se slušně, nemusíme si dělat starosti s uživatelskými jmény. Pokud se ukáže, že tito lidé jsou trollové, můžeme se jich zbavit.
 
Top