Moderní MDA. Jak se vyrábí MDA z helionu?

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Našel jsem dvě metody, ale jsou napsány tak, že jim prostě nerozumím.
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
, High Yield MDAEasy, High Yield MDAÚryvek z něčeho, co jsem někde zaslechl.......Finkelsteinova reakce je slovo na den! Bromosafrol v acetonu ošetřený KI za vzniku jodidu (jód je mnohem lepší odcházející skupina). Jodosafrol tvoří amin se samotným NH3 za normálního tlaku. Od začátku do konce MDA v +90 %! Nebo podle twodogs:

Následující reakce využívají komerčně dostupný produkt, který se prodává pod různými obchodními názvy, např. Helional, Floramelon.

Aldoxim tohoto aldehydu podléhá Beckmanově přeskupení s octanem nikelnatým za vzniku amidu, který se pak snadno přemění na amin Hoffmanovou reakcí.

Hoffmanovy reakce lze dosáhnout pomocí 4,2 % NaOCl, který se prodává v supermarketech jako bělidlo.Nemám žádné odkazy, protože to bylo provedeno před nějakou dobou.

Aldoximová a Hoffmanova reakce jsou celkem standardní.

Beckmanova přestavba tohoto konkrétního produktu za použití octanu nikelnatého je moje vlastní práce.Jednodušší už to nebude.

Aldoxim.

100 g aldehydu se umístí do 200 ml ETOH s 50-60 g hydroxylamin-hydrochloridu* ve 100 ml H2O. Za stálého míchání se pomalu přidá 40 g uhličitanu sodného ve 100 ml H2O.
Po dokončení přidávání se směs míchá přes noc a poté se zfiltruje, čímž se získá asi 100 g aldoximu. Pokud aldoxim neztuhne, přidá se další hydroxylamin a báze.

Vznikne amid.

100 g aldoximu se smíchá s 300 ml xylenu a přidají se 2 g octanu nikelnatého** a refluxuje se 5 hodin. Asi 100 ml xylenu se vydestiluje a směs se nechá vychladnout. Oddělí se asi 70 g amidu, který se přefiltruje a vysuší. Lze rekrystalizovat xylenem.

Amin.

K roztoku 10 g NaOH ve 200 ml H2O v 500 ml baňce se přidá 20 g amidu a 250 g 4,2 % NaOCl . Směs se pak za míchání zahřeje na 80C. Při teplotě asi 50 až 60C může směs zbělet, protože se tvoří uhličitan. Při 70-80C se oddělí olej. (Jedná se o surový MDA). Roztok byl ochlazen a extrahován xylenem. Roztok byl přefiltrován a filtrát byl promyt xylenem a xylenové části byly přidány dohromady. Ke xylenu se přidalo asi 100 ml koncentrované HCL, protřepalo se a oddělilo. Vodný roztok byl extrahován xylenem a xylen byl oddělen. Amin byl poté uvolněn z vodného podílu pomocí NaOH a zpracován obvyklým způsobem za vzniku MDA.

- *Hydroxylamin: HCL200 ml nitrometanu, 300 ml kyseliny octové a 300 ml HCL se zahřeje na teplotu těsně pod refluxem a udržuje se tam 2 hodiny, poté se refluxuje 12 hodin. Roztok se zredukuje na polovinu, zchladí se v lednici přes noc a přefiltruje.

- **Acetát niklu: 20 g oxidu nikelnatého (černého) se rozpustí v kyselině octové a za stálého míchání se zahřívá, dokud směs nezíská světle zelenou barvu. Přebytečná kyselina octová se odsaje, zbytek se vysuší a rozemele na prášek.Výroba hydroxylaminu HCl http://psychonaut.com/post-35899.html?f=43
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tak to funguje. Mám problém s oddělením soli od mda na konci? Nerozumím tomu stejně jako work up jako obvykle? Může mi to někdo vysvětlit? Vyzkoušel jsem, co mám, černá a kouří okamžitě.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
No a když máte snadno srozumitelný protokol, v čem je problém? Čemu PŘESNĚ v postupu nerozumíte?
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
TENTO
"Roztok byl ochlazen a extrahován xylenem. Roztok byl přefiltrován a filtrát byl promyt xylenem a xylenové části byly přidány dohromady. Ke xylenu bylo přidáno asi 100 ml conc HCL, protřepáno a odděleno. Vodný roztok byl extrahován xylenem a xylen byl oddělen. Amin byl poté uvolněn z vodného podílu pomocí NaOH a zpracován obvyklým způsobem za vzniku MDA".

špatně napsáno.
 
View previous replies…

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Trochu mu chybí srozumitelnost, ale není to nic nepřekonatelného, pokud chápete, o co jde
Zde používáte xylen k extrakci vašeho aminu (vzniklého z amidu), který "plave" v reakční směsi. Jelikož je amin ve volné formě, je nerozpustný ve vodě, ale rozpustný v organických rozpouštědlech.

Poté okyselením pomocí HCl převedete volnou bázi na hydrochloridovou sůl, která se stane nerozpustnou v xylenu a přejde do vody. Vodu obsahující aminy promyjete xylenem, abyste odstranili veškeré nečistoty nerozpustné ve vodě, a nakonec vodu znovu vypaříte, čímž získáte volnou bázi, váš konečný produkt.
 

twok

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ALDEHYD BY MDP2P?, MÁM MDP2P, ALE NECHÁPU, JESTLI JDE DO TÉTO SYNTÉZY A V JAKÉ ČÁSTI.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, přátelé, mám dotaz=
Hydrochlorid MDA plave ve vodě. Jak ho mohu přimět ke krystalizaci?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Piperonal ---(henryho reakce s EtNO2)---> metielen dioxyfenylpropen -----NaBH4, AlHg atd-----------> Amin.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
A jaké jsou formy, pokud se v herní reakci použije nitromethan místo nitroethan.
 

Raxd

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pokud pro Henryho reakci použijete MeNO2 (nitroMETHANE) a nikoli EtNO2 ( nitroETHANE), získáte nitrostyren , v tomto případě 3,4 metylendioxy-beta-nitrostyren. Ten vypadá hodně podobně jako to, co chcete získat , také žlutavé krystaly, ale nebude produkovat aktivní amin !
Pokud použijete EtNO2 , získáte požadovaný substrát ( 3,4 metylendioxyfenyl2-nitropropen) , který se zredukuje na aktivní amin ( MDA ) .
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Naopak ? takže přidat více?
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Myslím, že to chápu. zveřejním obrázky a celý postup.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ano, pH opět zvýšíte pomocí zásady, k tomu je vhodný NaOH.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, přátelé, jsem nováček a nemám žádné znalosti o chemii.
Rád bych věděl, jakou metodu krystalizace jste použili v závěrečném kroku.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Může mi prosím někdo sdělit závěrečné kroky při krystalizaci produktu?
Děkuji
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Při syntéze MDA helional + hydroxylamin dosahuji výtěžku 60 %. Nejlepší způsob pro výrobu ve velkém měřítku.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, přátelé. Mám dotaz
1. V posledním kroku používáte metodu krystalizace s proudem plynné HCl. Je to tak správně, nebo to hoří?

2. Amid.

Smíchá se 100 g aldoximu s 300 ml xylenu a 2 g octanu nikelnatého, přidá se a refluxuje 5 hodin. Oddestiluje se přibližně 100 ml xylenu a směs se nechá vychladnout. Amid přibližně 70. Gramy se oddělí, zfiltrují a vysuší. Lze rekrystalizovat xylenem.
=Kolik tepla můžete dát?
3. Aldoxim.
Pokud aldoxim netvrdne Přidejte více hydroxylaminu a báze.
Kolik hydroxylaminu a báze mám přidat?

Děkuji
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Já to tak nedělám, příteli. Dělám to jinak, úplně jinak.
 
  • Like
Reactions: $!$

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Připravuji se na zřízení malé laboratoře. Ale ještě jsem to neudělal. Funguje tato metoda?
Nebo se to nepodařilo
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, příteli, mám dotaz.
V posledním kroku stačí použít
(NaOH) v případě, že krystalizuje, je to tak?
A hodnota .PH by měla být 7,5, že?
V chemii se moc nevyznám.
Jestli se mám přiznat, tak k tomu, že nevím. Co se musí udělat po přidání látky (NaOH), aby se získal MDA? Chci se vás zeptat Můžete mi to říct?
 

TaurineMonster

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Není kurva možné, abyste vy, nebo kdokoli jiný, získali 60% celkovou výtěžnost celého tohoto schématu od helionalu po MDA. Tohle místo je na hovno. Konzultace dělat můžu a za správnou cenu bych byl ochotný. Možná mi nějaký mod pomůže pomoct těmhle ztraceným chlapům.
 
Top