Syntéza MDMA v režimu cGMP o několika kilogramech

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Co si myslíte o této syntéze?

Syntéza MDMA v režimu cGMP o několika kilogramech

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Díky.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Před časem jsem se tím zběžně zabýval. cGMP je zkratka pro Current Good Manufacturing Process (současný správný výrobní proces). Pokud jsem se v tomto směru trefil, je tento článek zaměřen spíše na vládní laboratoře, které se snaží používat výrobní proces validovaný podle cGMP. Je to zaměřeno na klinický výzkum a studie schválené FDA. Myslím, že je to přehnané, ale v tom článku by mohly být dobré znalosti. Všiml jsem si, že mnoho lidí, kteří se věnují tomuto typu "koníčku", se nestará o to, že by se u jejich oblíbeného starého lesa, na který si pamatují z dětství, měla vypouštět rtuť. Myslím, že bychom měli všichni odrazovat od používání rtuti. Rtuť je špatná.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Funguje to a osobně ověřeno v malém měřítku. Akvizice některých prekurzorů ji však činí neideální pro většinu chemiků. Také grignardová reakce ve velkém měřítku je pro mě osobně prostě noční můra. Existují mnohem lepší metody, které nevyžadují exotické chemikálie a citlivé reakční podmínky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Naprosto s tím souhlasím. Merca jsem použil pouze 1× pro testování syntezátoru a ten odpad jsem dodal na správné místo s "pomocí" kamaráda, který v místě pracuje ;-).
 
Top