Můj dosavadní seznam nejlepších substituovaných tryptaminů.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Substituované tryptaminy

4-PO-DMT (psilocybin)
4-HO-DMT (Psilocin)
4-HO-MET (metocin)
4-HO-DET (ethocin)
4-HO-MiPT (miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Co o tom můžete říci?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Co chcete vědět o těchto tryptaminech? Mým oblíbeným je například 5-MeO-DMT. Jeho terapeutický potenciál je úžasný. IMHO tento tryptamin odstraňuje nežádoucí důsledky disociativního předávkování a obnovuje (vyrovnává) mozkovou aktivitu. Restart pro vnímání a mysl.
Jakékoli tryptaminy však zvyšují riziko HPPD, pokud je užíváte s konopím. Dávejte si pozor 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Co víte o 4-AcO-DMT (Psilacetin) a jaká nejlepší kombinace konzumace může být účelná?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Je to můj nejoblíbenější překlad! Nejblíže k houbám s psilocybinem, ale bez nevolnosti. Moje zásoby už došly. Sháním dodavatele. Pokud o nějakém víte, dejte mi prosím vědět. Díky!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Jsem zde nováčkem. Stále jsem trochu paranoidní, že celý tento podnik je promyšlený podvod. Jak nakupujete od Boomshankara, když na vámi odkazované klice je jediný příspěvek a nula nabídek? V minulosti jsem od nich objednával (v dobách Empire Marketu), ale od vlny odchodových podvodů jsem ztratil kontakt prakticky se všemi seriózními prodejci...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nakupuji od něj na jiných trzích - když jsem sem nastoupil, žádný trh neexistoval, šlo jen o sdílení znalostí.
Tohle je odkaz (kód na konci je referenční kód, takže pokud nakoupíte, dostanu malinký tip) na trh Nemesis, kde můžete od Boomshankara nakupovat (jsou tam /u/boomshankar)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Jsou také na Bohemia a Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Pokud nejste na archtypu - použijte prosím také můj doporučující kód :)

Archtyp referral link.

To by bylo krásné, díky :) (je potřeba pouze přidat /register?referral=M3oxY2 do cibule, kterou procházíte. Získejte cibuli z daunt.link nebo odkudkoliv, to celé pozor na phishing).
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Děkujeme! Jsem zmatený, v orientaci v TORu jsem evidentně připosraný. Byl jsem přesvědčen, že éra marketů skončila. Kdo by chtěl riskovat, že se do toho pustí, když to pokaždé skončí exit scamem? A vy mi tvrdíte, že existuje ne jeden, ale dva zdravé trhy? Kašlu na to bokem...
Jestli se mi podaří sehnat můj milovaný 4-acetoxy-DMT, jsem tvým dlužníkem <3.
Šťastný trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Všechno je v pořádku - existují stabilní trhy, kterým se nadále daří - BB Forum se jím pomalu stává také - svět DNM se nadále vyvíjí
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mám recept na nejlepší psychedelickou cestu s touto molekulou.
Používám ji jako složku hippie flip v řadě molekul.
(na rozdíl od houbiček jako součásti hippie flipu nemá 4-AcO žádnou nevolnost, kterou můžete mít u houbiček, takže část úzkosti je odstraněna).

1. 10 mg 4-AcO-DMT, perorálně.
2. T+40mins - 90-120mg MDMA, perorálně
3. T+160mins - 45-60mg MDMA, insuflace
4. T+220mins - 20mg 2C-B, insuflace (nosní sprej)

5, 6 a 7 jsou volitelné

5. Když jsem připraven jít spát 20mg ketaminu, insuflováno (nosní sprej)
6. 5+15minut - 1 x střední tah na NN DMT vape
7. 6+20minut - 1 x střední tah na NN DMT vape.

SLEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Jedná se o proléčivo psilocinu. Existuje však předpoklad, že psilacetin může být také psychoaktivní. Nebyly provedeny žádné klinické studie, které by rozlišovaly fenomenologické účinky psilacetinu, psilocinu a psilocybinu. Tento tryptamin jsem nepoužil, žádné informace o interakcích pro 4-AcO-DMT. Můžete však použít tabulku kombinací (pozice "Houby"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Potřebujete tuto syntézu?
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Ano, pokud to dokážete
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tenhle je jedinečný je to všechno o těle pak je tu čokoládově hnědý 4ho/aco dipt absolutně nejrychlejší mind fuck, ale stejně tak nějak prázdný ani nebudu zmiňovat dipt má smrdět jako moje koule a dělá ze všech žabí lidi je to rozhodně novinka, konečně mám 4 hos a acos slušný nic zvláštního při vysokých dávkách se můžeš pořádně zbláznit nebudu ani rozebírat det ail jakoukoliv verzi tam si osobně myslím že je to absolutní sračka která nás přivádí k pro Aco Dmt chci svůj nikdy jsem si nevzal rozumnou dávku ale zase jsem nikdy v životě nebyl víc rozklepanej je to jako otevřít puzzle krabice z hellraiser citát žádné další hry dítě čas na hraní začíná 15 minut čistá blaženost pak se do místa kde by peklo bylo sandály ani nedokážu vysvětlit ten strach entity všechny chobotnice jako z nějakého důvodu krásné chobotnice jako vzduch se otevírá jako jiná dimenze a výsledky je řekněte mi jestli jsem jediný kdo cítí jeho způsob o ale za svůj život jsem prošel nejméně 100 gramů a ani jednou to nebyl výlet, který jsem chtěl mnohokrát to byl výlet, který jsem potřeboval, tedy pokud jsem byl schopen zůstat uvnitř a být mezi lidmi, kteří by někoho neodvezli do nemocnice, a to mluvíme jen o dávkách 50 mg ish tady hovno dělá 2ce při 100 mg JEN jste GARDEN VARIETY FRAKTÁLNÍ SLEPICE HYSTERICKÝ SMĚCH používali jsme to jako kombinaci s mxe to je když začala být divná každopádně tohle není chlubení tohle je pravda skutečná otázka bavil se někdo opravdu dobře na některém z nahrazovaných tryptaminů bylo tam pár dobrých AMt vyjma 5meo s tvým kamarádem zjistil, že mají velmi odlišné dávkování už jsem toho najel dost
 
Top