Mefedron mě pálí v nose jako kurva

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vyrobil jsem rockový 4-MMC a čekal jsem 1 den, abych nechal roztok zaschnout a vykrystalizovat 4-MMC, rozhodl jsem se ho otestovat a když jsem si čichl 70 mg, kurva mě pálil nos, hlavně kůže, myslím, že v mém produktu je stále aceton..co mám dělat, abych si vysušil mefedron od acetonu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Aceton se rychle odpařuje. Krystaly musíte dobře vysušit na suchém a teplém místě.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jo, proto jsem měl pochybnosti... ale je to divné.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
z toho, co komentujete, a intuitivně vytuším a odvodím, že se nejedná o aceton, spíše to bude tím, že váš bromoketon nedokončil dobře reakci a v produktu zůstaly stopy bromu, buďte velmi opatrní a pokud si poté všimnete svědění z rekrystalizace, prosím, pro jistotu bez konzumace kočky
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jakou metodou jste tento krystal a jest čas Čekáte na výsledek
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vezmu 1 g 4MMC na 1 ml vody, dám vodu do pánve, zahřívám ji, dokud se voda nezačne vařit, přidám 4MMC a poté, co to bylo jako olej, dám to do sklenice, sklenici dám na půdu (je tam velmi chladno ahah) a počkám 1 den, byl to pevný kámen, ale myslím, že jsem svůj prášek 4MMC předtím dostatečně nepřefiltroval, protože jsem v pánvi viděl nečistoty, když jsem vodu vařil
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
K Příště,přidejte více methylaminu ve vaší syntéze je velmi možné, že při vaší kuchařské metodě methylamin nevytěsní dobře brom z produktu, a výsledkem je to svědění, které vás pálí v těle.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Na 10 g 2B4M jsem dal 20 ml methylaminu 40%, ale právě si vzpomínám, že mi můj prodejce řekl, že methylamin není 40%, ale o něco méně, protože mi ho vyrobil (pokud to čtete, ještě jednou děkuji !), takže možná mám dát 25ml, ne, mám jen pálení očí (i když mám brýle, jako lyžařské, ale na chemii a taky masku (ABEK1), ale není to 2 v 1, jsou to 2 různé výrobky, druhý den hodně brečím aha, ale 2 dny poté jsou normální) mravenci to je vše, nosím rukavice a 3M oblek.

Místo, kde dělám 4MMC, je moje půda a nechávám otevřené okno na noc, takže je tam zima.. Možná, že reakce není dostatečně horká ..? Mám topnou desku, takže si můžu udělat horkou vodní lázeň a dát do ní láhev s 2B4M/M40/DCM, aby se reakce spustila, ale nevidím teplotu, takže...

Jo a mám ještě jednu otázku, když dám HCl a aceton do mé 4MMC freebase, můžu míchat několik minut a filtrovat, nebo to musím dát do mrazáku? Protože když tam dám aceton, tak vidím kameny 4MMC a je to hodně hodně bílé, takže to snad zvládnu?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ok příteli... no, pak je s naprostou jistotou jasné, že metylamin neodvedl dobře svou práci a nepodařilo se mu vytěsnit brom, což je to, co vyvolává onen slzný efekt... Methylamin, který používáte, není ve správném poměru, takže byste ho měl přidat nadbytek..ok?, příští várku přidejte 30 ml nebo 35 ml methylaminu, to vaši práci vůbec nezkazí, naopak, přebytek methylaminu obecně podporuje syntézu bromketonů vyrobených v domácích laboratořích, protože pro syntézu není k dispozici kontrolované prostředí. zkuste vyrobit další dávku a při pokojové teplotě jí dejte více času, aby dobře reagovala, já jsem její základ dobře vyčistil alespoň 3x destilovanou vodou, a ano, když přidáváte studený hcl po kapkách na 1:5 s ledovým acetonem, dejte si magnetické míchadlo na plné otáčky, protože když se hcl přidává na základnu, musí to být v neustálém pohybu, aby se vytvořila sůl (může to chvíli trvat, než se začnou objevovat krystalky mefedronu), jakmile pH dosáhne 5 jeho skla, musí být sraženina plná krystalků, nechte ji ještě dlouho v pohybu a pak ji dejte na pár hodin do mrazáku. Po skončení tohoto procesu krystaly přefiltrujte a dobře vysušte, abyste mohli pokračovat v jejich rekrystalizaci v acetonu a vodě.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nemám magnetické míchadlo, dělám 4MMC s malou lahvičkou vodky, takže. ale můžu si ho koupit, nebo možná znáte nějaký DIY na rychlé míchání roztoku pro tuto dobu? Můžu pomalu míchat roztok ve sklenici během několika minut, myslím, ne? A možná to je důvod, proč můj výtěžek nebyl dobrý !!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nejlepší variantou by pro vás bylo investovat pár eur nebo dolarů, podle toho, kde se nacházíte, do magnetického míchadla, i když je to jedno z těch levných, které nehřeje, pouze se třese jeho základna, ale jsem si jistý, že ho budete hodně používat, a jakmile si ho jednou koupíte, můžete ho také používat. dělat všechny práce od začátku do konce. Ale zatím byste měli udělat to, že jeho základnu umístíte do kádinky a neustále mícháte tyčinkou, zatímco přidáváte hcl, vždy pamatujte na to, aby vše zůstalo zmrzlé, zatímco budete tvořit krystaly, můžete použít kbelík plný drceného ledu a mezi led se základnou vložit sklenici a pomalu přidávat hcl.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dobře, udělám to, idk jestli si koupím vevorské věci nebo ne, myslím, že ano, protože je to levné !
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ve vašem předchozím vlákně jsem vám napsal, že máte asi 1,5 gramu nečistoty methylamin hydrochloridu. Naučte se pozorně číst - vyřeší to mnoho problémů.

Ps. Bylo to před týdnem, tento problém jsem předvídal)
 
Top