N-(2-fenylpropyl)-piperidinon

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Četl jsem příspěvek o syntéze fentanylu a doufal jsem, že někdo může poskytnout trochu informací nebo návod, jak tento prekurzor alfa methyl fentanylu vyrobit. Tato sloučenina se zdá být dobrým kandidátem pro domácí použití, protože je dostatečně silná, aby byla levná, ale dostatečně dlouhotrvající (údajně je delší než běžný fentanyl, nemůžu najít o kolik), aby byla praktičtější.

Vím, že fenyl 2 bromopropan lze vyrobit z allylbenzenu a kyseliny hydrobromové, myslím, ale existují i jiné cesty?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Co myslíte tím "pro domácí použití"? Tato látka je extrémně silná a v případě hloupé chyby může vést ke smrti. Tým BB fóra vám nedoporučuje její výrobu ani použití z bezpečnostních důvodů.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Ano, velmi silná, ale imo se správnými opatřeními, jako je plynová maska, nějaké dlouhé oblečení, aby se zabránilo jakémukoli vstřebávání přes kůži, utírání všeho po a během syntézy, aby se odstranily všechny zbytky, možná i nějaký naltrexon/naloxon předtím, aby se zvýšila bezpečnost, se to dá imo vyrobit bez větších problémů.

Navíc by stačilo vyrobit jen malé množství, aby se podpořil návyk. Pokud je člověk v bodě, kdy si vyrábí fent, buď má návyk, nebo ho brzy mít bude.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Jste si jistí tou informací o síle α-methylfentanylu, viděl jsem asi 6 různých zdrojů, všechny uvádějí různou sílu, od 50x do 200x, 100x, 7000x morfinu, myslím, že poslední zdroj si to musel splést s 3-methyl-F. Wikipedie říká: α-Methylfentanyl má podobné účinky jako fentanyl. Je hmotnostně méně účinný v důsledku snížené afinity k cílovému místu vazby.
 
Top