Potřebujete vysvětlení o vakuovém adaptéru v knize Fester

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Začínám studovat, jak se vyrábí metamfetamin, četbou knihy Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition od strýčka Festera, mate mě asi 3. kapitola Příprava fenylacetonu, o vakuovém adaptéru mi Fester vysvětlil, že do vakuového adaptéru zapojím vatu a 2 lžičky dryitu a opět zapojím vatu, tím se vytvoří lůžko z drieritu, které zabrání pádu do baňky a ucpání pásky ve vakuové nástavci, jakou funkci má ucpání pásky ve vakuovém nástavci, a můžete mi poslat vysvětlení, jak se ucpává páska do vakuového nástavce, dejte mi obrázek, jsem ještě nováček.

Děkuji za odpověď
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hm, myslím, že má na mysli vysoušecí trubici, která je plstěná vatou a vysoušedlem, takže se v ní nehromadí vlhkost, ale suchý vzduch.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

No, tu knihu neznám, ale takhle si to představuju.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Liší se sušící trubice od vakuového adaptéru?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mnoho laboratorních přístrojů, které mají přípojku pro vzduch, se nazývá vakuové adaptéry.
Řekl bych, že vakuový adaptér je široký pojem, sušící trubice je určitě typem vakuového adaptéru, používá se k sušení nasávaného vzduchu, opačně se vůbec nepoužívá. Pak se používá vata a vysoušedlo, které se hodí právě na vysoušecí trubici.
 
Top