Potřebujete pomoc bk-mdma acidifikace

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Dodržel jsem shrnutí do písmene. Z bk MDMA o acidóze. Na některých fotografiích gen z fóra je jejich základna nahoře a já dole, moje základna je zcela jasná. Při překyselení se hcl a báze nemísí.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Problém s prekurzorem? Nebo něco jiného? Děkuji za pomoc
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Dobrý den, s jakým problémem jste se setkali? Můžete se na mě obrátit soukromě, pokusím se vám pomoci, můj základ je níže, protože byl vyroben v dcm, ale následné extrakce hmoty byly provedeny toluenem, takže rozpouštědlo s extrahovaným produktem stoupá do vrstvy výše. To je důvod, proč je volná báze nejprve dole a pak nahoře.
Abyste smíchali hcl a freebase, musíte hcl a freebase dobře promíchat magnetickým mícháním nebo jakýmkoli jiným způsobem, ale je třeba, aby freebase byly v úplném pohybu, aby se dobře promíchaly.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Pokud přidáte hcl pouze do báze, nepromísí se, bude nemísitelný, potřebujete neustálý krouživý pohyb, aby se hcl promíchal a ovlivnil veškerou volnou bázi a vytvořil prášek, bude to trvat několik minut, než se prášek začne objevovat ve vašem baselibru, pečlivě kontrolujte, abyste nesnížili ph pod 5, správné ph je ph5
 
Top