Question Looking for a vendor Nemusí být na trhu

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ahoj všichni
Je tu někdo, kdo má zkušenosti s Nemesis Marketplace? Zejména s prodejci z EU?

Díky Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Objednal jsem si odtamtud spoustu věcí.
Za poslední tři týdny jsem na tomto trhu zadal 5 objednávek, pouze jedna nedorazila, pouze dvě byly "in-country" a jedna z nich byla ta, která nedorazila.
Podpora marketu a sipute proces je docela slušný, ještě jsem nepřišel o peníze.
Zatím jsou tam velcí prodejci stejní, jaké najdete na Black Pyramid, Tor Marketu a dalších.
Jejich rychlost není fantastická, ale jejich fórum je docela slušné a umožňuje pěkný outing špatně fungujících prodejců (stejně jako místo pro prodejce, aby poskytli vysvětlení pro špatné dodávky atd.). V současné době je to můj nejoblíbenější trh.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy to shroomz nemesis market je jeden z mých oblíbených Nedávno jsem si objednal nějaké mdma od kanadského prodejce s názvem flavour stop prodávají kokain a mdma a posílají po celém světě, že vše, co jsem si zatím objednal, ačkoli
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Omlouvám se za zpoždění, ale vím, že jsem vaši zprávu viděl až teď. Mám bye od několika prodejců z nemesis a nemám vůbec žádný problém. Můžete si objednat u "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"... Objednával jsem u nich více než 20krát a jen jednou jsem dostal přeposlání za ztracený dopis.
 
Top