Neutralizace volné báze amfetaminu na sulfát amfetaminu. otázky a odpovědi, které vás možná trápí.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Zdravím všechny . vlákno vzniklo kvůli tomu, že mám několik nezodpovězených otázek.

Otázky :
1.měla by se báze (olej) bez amfetaminu před neutralizací smíchat s rozpouštědlem toluenem / dcm atd?
Pokud ano, tak v jakém poměru? Bude 20-30 % objemu oleje v pořádku?

2. v jakém poměru ředit kyselinu sírovou s IPA? má to vliv na výkon?
Používám poměr 1 : 4 kyselina / IPA , použil jsem také poměr 1 : 10 kyselina / IPA.

3. Co může být příčinou poklesu výkonu? jdu z pH na 5-6. zředěnou kyselinu přidávám pomalu po dávkách 50-100 ml. míchadlo střílelo celou dobu. nedávno jsem do oleje přidal IPA (mohlo by to způsobit pokles účinnosti?) z litru oleje mi vyšlo 700-800 g po vysušení. hmotnost oleje byla 960 g pH 12. Chápu to správně, že by mělo vyjít asi 960 g síranu amfetaminového?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, všechny tyto otázky jsou zodpovězeny nebo popsány již dříve. Podívejte se sem.
Ano, ~50/50 % je v pořádku
Není v pořádku. 960 g Amph oleje je 7,1 molu, tudíž musíte získat 3,55 molu síranu amph 1308 g.
Jak to myslíte? Míchadlo?
Během praní byste mohli ztratit síran amfný.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Moc děkuji za odpověď, to znamená, že 1 l oleje se smíchá s 1 l rozpouštědla. kyselina s acetonem nebo IPA v poměru 1:10

Které rozpouštědlo je nejlepší? Přikláněl bych se k dcm, bude se rychleji odpařovat.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Jak vypočítat poměr koncentrované kyseliny sírové na takový objem. Vím, že je třeba přidávat kyselinu pomalu, ale bylo by dobré vědět, kolik roztoku je třeba připravit v tomto poměru 1:10.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Někde jsem našel, že na 1 litr amfetaminového oleje připadá 180 ml kyseliny sírové. Zajímalo by mě, zda je poměr 180 ml: 720ml IPA dá pH 5-6. Za předpokladu 1:10 bude třeba přidat hodně tohoto roztoku. neovlivní to výkon?

aaa a mám dotaz ohledně výkonu. má pH něco společného se silou produktu. co si myslíte o přidání 50-100 g l-fenylalaninu do hotového produktu pro zvýšení účinku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
IPA můžete po promytí odpařit a z promývacího roztoku získat síran amfibodraselný.
ne
nesmyslné fámy
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Co určuje pevnost g patton můj dobrý pane?
nebo to prostě ztrácí sílu, čím víc zaneřádíte reakční fáze, což znamená, že pokud všechno proběhne správně, bude to mít vysokou pevnost, ale řekněme, že pokud se to zahřeje, ztratí to pevnost, nebo je to místo toho ztracený yeild?
Jinými slovy, co je podle vás klíčem k dosažení nejlepší síly?
Omlouvám se, pokud je to na špatném místě nebo to bylo popsáno někde jinde, nemůžu to najít, pokud ano.
 
Top