Nový proces PMK 2503-44-8???!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,

snažil jsem se získat informace o zpracování nového pmk nabízeného jako prekurzor CAS 2503-44-8 a našel jsem něco, co mě znepokojuje.

CAS 2503-44-8 je 3'',4''-Dihydroxyfenylaceton, takže první nápad by mohl být použít ho jako normální fenylaceton a požadovaný produkt získáte s přidáním 3'',4''-Dihydroxy, že?
Představte si, že se pokusíte vytvořit volnou bázi například pomocí redukce NaBH4, v tom případě získáte:

3,4-Dihydroxymethamphetamine(HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

Je hlavním metabolitem MDMA, takže získáte něco podobného MDMA, ale ne skutečný MDMA, jak se předpokládá z prekurzoru MDMA PMK.

Případně existuje nějaký proces, který neznám, protože nejsem chemik, jak ho přeměnit na skutečný MDMA, pokud má někdo více informací... ale v současné době je to to, co by se mohlo normálně stát, takže buďte opatrní.
V případě že to zpracujete například alkalickou hydrolýzou aby se vymazala hydroxylová skupina získáte teoreticky P2P ne MDP2P možná se mýlím ale je to co má větší smysl.
Děkuji.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tento prekurzor lze použít k výrobě 3,4 methylendioxyfenylacetonu. Výtěžky však budou nízké a cena konečného produktu je vysoká, existují optimálnější cesty syntézy.

OH skupinu nelze vymazat, aby se získal nesubstituovaný fenylaceton.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Děkuji tedy za dobrý produkt.
 
Top