Nové webové stránky pro společnost Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Vytvářím stránky pro svou lokalitu pro Mrtvé kapky. S blížícími se volbami jsem vyvinul možná velmi lukrativní plán. Chci otestovat své nastavení pomocí stránky pro dárcovství, která bude propojena s QRCode. Systém Mrtvé kapky bude fungovat stejně jako nálepky QRCode, takže chci spustit své schéma Darování jako test svého systému.

Stále řeším problémy s blbostmi v databázi, které budu řešit. Co hledám za návod je nastavení API, které bude zachytávat debetní/kreditní karty, převádět na btc a posílat do mé peněženky. Zatím jediný způsob, který mě napadá, jak to zprovoznit, je prostě mít adresu btc peněženky a doufat, že lidi vědí, jak na to / už mají krypto, což by odřízlo hodně velkou část mé základny, takže by to schéma bylo asi víc problémů, než za to stojí.

Nějaké návrhy? Dělá někdo něco podobného? Něco plug-and-play by bylo skvělé, pokud to existuje.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Doporučuji vám chvíli počkat. Již jsme vyvinuli tržiště, kde budete moci prodávat mrtvé kapky, zadávat objednávky na doručení kurýrem. Vůbec cokoli. Máme to všechno podchycené. Raději investujte do vlastní laboratoře.
Tento projekt spustíme v letošním roce.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Tento projekt na trhu zní slibně a zajímavě. Bude však poskytovat služby v některých venkovských oblastech? Jsem mimo mapu, nikde v blízkosti oblastí HIDT podle aktuální mapy, což je dobře. Bydlím také poblíž několika velkých univerzitních měst, ale obvykle jsou podobné věci užitečné jen pro velká města. Bude program schopen pomoci v oblastech, jako je ta moje?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Prozatím se zaměřím na digestoř!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
To by bylo skvělé, zejména pokud by bylo možné přijímat objednávky z Číny ve větším množství.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Už jsem to říkal a řeknu to znovu: Díky, Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Mít v určitých oblastech specializovaného kurátora by ušetřilo tolik problémů. Mám 1 možnost na venkově, která se mi osvědčila, můj blízký přítel je řidičem doručovatele společnosti Fedex se stanovenou trasou. Když je objednán balíček, ujistíme se, že prodejce používá fedex, a protože můj řidič zná většinu míst na své trase, jsou vybrány 2 nebo 3 adresy a konkrétní jméno, které zná pouze řidič, Ráno, když je balíček na nákladním autě, uvidí jméno a adresu ve svém skeneru. Jede svou trasu normálně, a když dojede do oblasti, naskenuje balík jako doručený, pak si ho dá do krabičky na oběd a po práci si ho odnese domů. Můj přítel si ho pak vyzvedne. Jediné spojení s kýmkoli při této metodě vůbec je, když je přepravní štítek/poštovné, což lze řešit různými způsoby. Máte kamaráda, který doručuje pro ups, Fed Ex nebo nějakou jinou službu dostupnou ve vaší oblasti, pak to může být dobrý způsob odesílání a přijímání.
 
Top