Závislost na noidech

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ahoj všichni. před slabou jsem začal kouřit 5cl noids (trochu krystalu v hlavičce cigarety). byl jsem těžký kuřák trávy, ale plevel už netrefím, protože noids převzal. snažil jsem se přestat, ale nutkání je velké af.
Jestli má někdo nějaké tipy ?rád bych si je přečetl a pokud možno použil.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Budu subjektivní a upřímný. Syntetické kanabinoidy představují velký problém. Musíte vynaložit sílu a vůli, abyste přerušili rostoucí spojení mezi vámi a tímto typem psychoaktivních látek. Již pro vás nahradily konopí a způsobují situaci, kdy se jich (podle vlastních slov) nedokážete vzdát. Je tu však dobrá zpráva - napsali jste tuto zprávu, hledáte cestu ven. A ta je skutečná. Musíte je zahodit, vyhodit všechny zásoby, vymazat všechny kontakty, přerušit všechny vazby s lidmi. místy a situacemi, které mohou užívání vyprovokovat. Pak projděte abstinenčním syndromem. A pak se znovu vybudovat. Nebude to snadné, je to mnohem těžší než napsat příspěvek na fórum. Ale alternativa je vážnější a děsivější. Další materiály najdete na různých webových stránkách věnovaných látkám, například zde: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/.
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potvrzuji, že syn noidy, které jsem vyzkoušel, jako je CladB a 4fAdb, způsobují skutečný absťák... a narušují také váš trávicí systém a vylučovací systém ano, to ano, pokud víte, že víte.
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jedním z přístupů, který by mohl pomoci, je postupné vysazování noidů a zároveň opětovné zavádění zdravějších alternativ, abyste zvládli chutě. Můžete začít tím, že snížíte množství, které denně užíváte, i kdyby to mělo být jen malé snížení. Spojte to s aktivitami, které zaměstnají vaši mysl a tělo, jako je cvičení, koníčky nebo trávení času s přáteli a rodinou, kteří vás podporují. Nahrazení návyku něčím pozitivním může usnadnit přechod.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, děkuji za vaše vlákno, nemám pro vás žádnou radu, pouze dotaz. Kolik jste toho zkonzumoval za týden, abyste si vypěstoval takovou závislost?
 
Top