Zápachy aromatických aldehydů

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Existují nějaké substituované bezaldehydy nebo analogy benzaldehydu (např. thiofenkarboxaldehyd), které mají stejný mandlový zápach jako benzaldehyd (a mohly by s ním být případně zaměněny)?

Před časem jsem měl něco, co jsem považoval za benzaldehyd. Měl silnou mandlovou vůni a kondenzoval s nitroetanem na něco, co jsem považoval za P2NP (světle žluté jehličkovité krystalky). Teď bych potřeboval vědět, zda ta sloučenina mohla být něco jiného než benzaldehyd (nějaký jiný aldehyd).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Teplota tání?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Z čeho? Jestli myslíte P2NP, tak to jsem používal všechno a m.p. jsem tehdy nekontroloval.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ano p2np bod tání
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Jak jsem řekl, z tohoto p2np mi nezbylo nic. Mám pouze amfetamin z něj vyrobený. A stejně v současné době nemám přístup k žádnému laboratornímu vybavení ani možnostem provádět testy. Ten amfetamin je divný, což mě nutí pochybovat o tom, jestli je to vůbec amfetamin a jestli je bezpečné ho konzumovat; proto to vlákno.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Změřte teplotu tání amfetaminové soli. vybavení teploměr, tenká skleněná kapilára a elektrický vařič. Pokud nemáte co zkontrolovat, nebudete schopni nainstalovat, jaký druh výrobku máte. Nejnevděčnější je hádání.
 
Top