O výrobě metamfetaminu

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Určitě máte hodně práce a desítky lidí se vás neustále ptají na výrobu metamfetaminu. Někdy si možná říkáte: "Na fóru jsou o tom vlákna, proč je třeba otevírat nová?" Souhlasím s vámi.

Nechci na fóru otevírat zbytečná vlákna, ale když se na tyto otázky ptám profesionálních členů, odpovědi přicházejí buď velmi pozdě, nebo nejsou zodpovězeny vůbec.

Mám dojem, že na fóru je více nerodilých mluvčích než rodilých mluvčích. Máme problém porozumět jazyku chemie. Zvláště pokud je v angličtině. Vím, jaké kroky je třeba při výrobě udělat, ale nedokázal jsem si tyto informace v hlavě správně poskládat.

Moje otázky jsou krátké, ale patří k těm nejdůležitějším, řekl bych. Jsem si jistá, že vaše odpovědi budou velmi užitečné pro lidi, kteří se o tento obor zajímají.

1 - Dočetl jsem se, že je jednodušší a výnosnější syntetizovat metamfetamin přímo z P2P než syntetizovat amfetamin z P2P a následně ho přeměnit na metamfetamin.

Je hydrochlorid metamfetaminu reduktivní aminací s P2P efektivní způsob výroby ve velkém měřítku?

2 - Pokud tomu dobře rozumím, k získání hydrochloridu metamfetaminu nestačí. Je třeba jej převést na d-metamfetamin hydrochlorid prostřednictvím kyseliny vinné. Nelze Methamphetamine Hydrochloride použít bez přeměny na d-Methamphetamine Hydrochloride?

3 - Protože lidé nemohou sehnat methylamin, používají k výrobě různé metody. Je to však chemická látka, kterou lze snadno syntetizovat. Proč si lidé raději nesyntetizují sami? Existuje nějaká nevýhoda, o které nevím, ale která je mezi chemiky všeobecně známá?

4 - Když chceme zvýšit nebo snížit škálu, jak bychom měli rozhodnout o poměrech použitých činidel?

Například pokud se při syntéze používá 500 ml látky X a 500 ml látky Y, pokud ji chceme zmenšit, nefunguje to tak, že obě látky budou mít 250 ml?

Předem děkuji za jakoukoli odpověď.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Pseudoefedrin můžete také redukovat pomocí kyseliny hidriodové/červeného fosforu.
Možná se přidá někdo jiný, ale nemám žádné základní znalosti o cestě reduktivní aminace. D-meth je psychoaktivní složka. Ten, který vás dostane, levo-meth si můžete koupit ve walmartu jako nosní dekongestant, doslova účinná látka je "levo-metamfetamin". Odpad. Také bych rád odkázal jinam na škálování. "Its better to keep your mouth shut and let people assume you are an idiot than to open it and remove all doubt." My father would tell me. Sám jsem ještě velmi nový, takže bych nerad dezinformoval.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Děkujeme, že jste si našli čas na odpověď.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Důvodem, proč jste nedostal odpovědi na své otázky, je to, že byly několikrát zodpovězeny v jiných vláknech týkajících se amfetaminu / metamfetaminu.

Takže abych odpověděl na vaše tvrzení, ano, toto vlákno je zbytečné.

S pozdravem
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Pak by si měl každý přečíst existující knihy a stát se chirurgem.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Přesně to dělají studenti na vysokých školách.

Studují učebnice a stávají se z nich chirurgové.

To, co děláte vy, je, že zanedbáváte učebnice a ptáte se profesorů na odpovědi na jednotlivé kvízy, aniž byste si dali tu práci.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Je mi to velmi líto, ale není tam napsáno "naučte mě, jak vyrobit metamfetamin". Samozřejmě se ptám na konkrétní otázky. Otázky, které byly položeny v procesu přemýšlení a výzkumu. Konkrétně se tam píše, že rozumím metodám, jen si je nedokážu v hlavě úhledně poskládat. Na fóru nejsou téměř žádné informace o škálování a zvyšování. Píše se tam také, že jsem výslovně žádal o zpětnou vazbu od ostatních chemiků ohledně použití a syntézy methylaminu. Z povahy otázky vyplývá, že je zapotřebí zpětná vazba od jiných chemiků. Protože se jedná o otázku týkající se zkušeností.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Protože si ji přečetl, pak se zeptal. Podívejte se na jeho otázku, vypadá jako hloupá otázka? Jak si myslíte, že se student na univerzitě učí? Až si přečtou knihu, pak teprve budou vědět, na co se zeptat, když nebudou rozumět. Co je to za vtip?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Dobrý den, vážený pane
Pokud jde o syntézu pervitinu, je jedno, zda pochází z P2P nebo amfetaminu. To záleží na činidlech dostupných ve vaší zemi.
Za druhé, na velkém fóru je vlákno, které vysvětluje syntézu methylamin hydrochloridu z chloridu amonného a formaldehydu.
Za třetí, znáte informace a kroky při výrobě odpovědi.
Abyste ji měli elegantně a dobře uspořádanou ve své mysli, je nutné praktické procvičení. Mysl nedokáže informace uchovávat. Může část vymazat, ale praxe praktické syntézy ji nutí informace uchovávat.
Začátečník musí udělat jednoduchou věc, kterou je destilace vody. To je užitečné z hlediska kontroly teploty a nácviku jednoduchého destilačního přístroje.
Za čtvrté, rozsah rozšíření a škálování je na vás. Stačí, když zdvojnásobíte množství činidel a náčiní používaných při syntéze, přičemž musíte být velmi opatrní na reaktanty.
S pozdravem
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Nemohli jste mi být nápomocnější. Moc vám děkuji.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Pokud mohu laskavě poprosit, rád bych se zeptal na několik dalších otázek.

Je stejná technika použitelná i pro zmenšování? Stačí snížit množství reagencií a pomůcek na jeden či dvojnásobek? A platí to pro každou chemickou reakci?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Pokud začínáte s P2P, výtěžnost amfetaminu je již tak nízká a pokus o jeho přeměnu na metamfetamin vede k ještě výraznějším ztrátám. Pokud se však jako výchozí činidlo použije P2NP, je tato konverze možná. O krystalizaci se lze pokusit použitím suché plynné HCl v toluenu nebo etheru, odfiltrováním vysráženého prášku a následným použitím vody a ethanolu ke krystalizaci pomocí výsevu d a l krystalů.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, příteli. Hledal jsem něco velmi vysvětlujícího nebo kompletní příručku jako vy, ale chtěl jsem říct, že není třeba hledat podrobné informace. Když to uděláte a použijete uvedené informace v pořádku, začnete chápat, co se děje, a začnete věřit, že to, co je napsáno, je skutečně dostatečná informace. Nejdříve dělejte to, co je napsáno, odpovědi na všechny vaše otázky najdete asi z 80-90 % při vlastním zkoušení nebo aplikaci. Nedělejte si potíže tím, že budete hledat podrobnosti, jako jsem to dělal já.

Další důležitá rada: Mějte zavřená ústa a jazyk. Nedovolte, aby vaše levá ruka věděla, co dělá pravá.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Je to už dlouho, co jsem to psal. Už jsem s tím měl nějaký úspěch, ale moc děkuji za ochotu pomoci. Vaše odpověď bude užitečná pro lidi, kteří potřebují pomoc. Děkuji vám. :)
 
Top