BEZPEČNÉ OBJEDNÁNÍ

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Na temném webu máme tolik možností, kde co koupit. Otázkou však je, kolik možností máme při doručování.
Samozřejmě můžete použít svou domácí adresu (na což nerad myslím) a některá odběrná místa. Jaké další?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mrtvé kapky, pokud je to možné, snažte se kupovat pouze mrtvé kapky. Jinak se najdou kreténi jako inkognito market, kteří vás začnou vydírat.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Děkujeme za rychlou odpověď:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Mrtvé kapky však nefungují nikde... Takže pokud chci Mrtvé kapky v České republice, může to záviset na dodavateli, že?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Nevím, jestli se na to vztahuje mrtvá kapka Tutorial, ale musíte hledat appartementy, ve kterých nikdo nebydlí. Například rbnb, appartmány k pronájmu/prodeji atd.
Pokud u potřebujete další informace, stačí se zeptat.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Zajímavé. budu o tom přemýšlet. Nezavrhuji to.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
PGP by měl být také vaším přítelem, pokud se nemůžete vyhnout zasílání na adresu. Nikdy nevěřte trhům, které mají zabudované šifrování. Šifrujte citlivé informace sami pomocí vlastní aplikace
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... mi prosím řekněte více o tom, co máte na mysli pod pojmem "PGP". O jakých dalších možnostech je možné diskutovat. Několikrát jsem si nechal poslat léky domů, protože jsem nevěděl, co jiného dělat. Nedávno jsem posílal drogy poštou domů kamarádovi. V mé oblasti světa neexistují žádné mrtvé schránky, o kterých bych věděl. Jen jsem četl o tom, že někdo posílal do prázdného domu, ale pak balíček nebyl doručen a v podstatě se ztratil. Takže nějaké riziko tu je. Riziko mi samozřejmě nevadí, myslím tím, že se tu pohybuje spousta pošty. Jen si říkám, jestli jsem nepřehlédl nějaké zřejmé řešení. Třeba VPN pro OpSec je snadné, stačí to udělat. Tor je snadný, prostě to udělejte. BTC je snadné, prostě to udělejte. Anonymní neregistrovaný e-mail je snadný, prostě to udělejte. Monero je trochu složitější, ale stojí to za to, prostě to udělejte. Projít to všechno a pak to pošlu kamarádovi domů a jsem jeden stupeň od zatčení. To je hlavní slabina mého plánu. Jaké máme nápady?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Protokol PGP vás tedy chrání před tím, aby vaše informace viděly třetí strany. Zkratka PGP znamená docela dobré soukromí. V podstatě si s jinou osobou vyměňujete klíče, takže si můžete navzájem dešifrovat zprávy a nikdo jiný nemůže bez vašeho klíče dešifrovat vaši zprávu. Kelopatra a GnuPG jsou dobré aplikace. Přečtěte si o tom a vraťte se s dotazy nebo pokud potřebujete praxi.

Balíčky mi chodily i ke známým. Pokud vědí, že něco dostáváte a nejsou to lidé, kteří by vám ukradli drogy, bude to fungovat.

neznám lepší způsob než poslat to k vám domů nebo ke kamarádovi. Možná kdybys měl nějakou firmu, kam bys to mohl poslat? Nedoporučuji však poštovní schránku, protože není na vašem pozemku, stejně jako ve vládní budově.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Protokol PGP vás tedy chrání před tím, aby vaše informace viděly třetí strany. Zkratka PGP znamená docela dobré soukromí. V podstatě si s jinou osobou vyměňujete klíče, takže si můžete navzájem dešifrovat zprávy a nikdo jiný nemůže bez vašeho klíče dešifrovat vaši zprávu. Kelopatra a GnuPG jsou dobré aplikace. Přečtěte si o tom a vraťte se s dotazy nebo pokud potřebujete praxi.
 
Top