Příjmy z destilace P2p mi trhají srdce! ! Potřebuji pomoc od velkého odborníka! !

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Pánové,

Při destilaci P2P jsem utrpěl strašné ztráty.

Z 500mlp2p se získá 200ml čistého p2p.

Takové zisky mi lámou srdce!

Postavil jsem destilační přístroj, tlakový hrnec, který vaří při vysokých teplotách a vytváří páru.

Destilační láhev vložte do elektrického ohřívacího pláště a zapněte ohřívací plášť na teplotu přibližně 130 °C. Vložte destilační láhev do vařiče a zapněte ohřívací plášť.

Jakmile pára vstoupí do kondenzační trubice a začne se ochlazovat, otočte tlakovým hrncem dolů, abyste regulovali velikost páry. Pokud jej udržíte na vysoké hodnotě, intenzivní pára rychle naplní přijímací láhev.

První dvě lahve přijatého destilátu během destilace obsahují většinu p2p.

Následující destilát obsahuje jen velmi málo. Po přidání roztoku chloridu sodného se z přibližně 2 litrů destilátu získá 20 ml p2p.
Jak se voda v destilační baňce odpařuje a zahřívání pokračuje, získá se hustá karamelová hmota.

Podruhé jsem se pokusil přidat vodu, abych pokračoval v destilaci, ale kondenzovala pouze destilovaná voda.

Nyní mám několik otázek:

1: Když začne pára kondenzovat, má být tlakový hrnec i nadále na vysokém ohni, nebo se má ohřev snížit?

2: Měl by se zapnout elektrický ohřívací plášť destilační láhve? Nebo k dokončení ohřevu stačí pára z tlakového hrnce?

3: Když je vody v destilační láhvi méně, mám pro pokračování destilace přidat destilovanou vodu? Nebo přidat roztok uhličitanu draselného?

Dělám ještě něco špatně?

Pane, prosím, pomozte mi!

Moc vám děkuji! !
 

Attachments

  • yYdHxlzOpP.jpg
    yYdHxlzOpP.jpg
    4 MB · Views: 35

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Po destilaci vypadá směs v destilační baňce stále olejovitě. Po ochlazení se na dně objeví některé krystalky. Obsahuje taková směs také p2p?
Existuje způsob, jak extrahovat p2p a znovu ho destilovat?

Vím, že moje otázka je hloupá! Moje země a moje úroveň angličtiny! V důsledku toho nejsem schopen se zeptat na další informace.

Prosím, pomozte mi! !
Děkuji moc a moc! !
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Je také možné použít roztok uhličitanu sodného. Vložte znečištěný P2P a uhličitan sodný do malé baňky a zahřívejte je, dokud nezačnou vřít. Pokud je druhá baňka s převodníkem páry větší než vaše baňka s P2P, musíte použít destilovanou vodu a zahřívat ji na 105 stupňů (udržovat teplotu), dokud nezjistíte, že vytékající kapalina není mastná. Je to velmi jednoduché, ale časově příliš náročné.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
mohu vám říci bod s časovou náročností z první ruky, také dělám v současné době parní destilaci po reakci z BMK. Bez zdroje proudu.
Nyní je to na ohřevu cca 48h a cca před 1h vidím zakalený bílý proud páry v kondenzátoru, ve sběrné baňce.
Zpočátku plave na hladině a pak klesá ke dnu, kde je velká hrouda, která se sráží.
Když do ní posvítíte baterkou, je lehce nažloutlá s nádechem neonově zelené.
Pro příště je dobré mít zdroj proudu.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
1. Ano a ne regulujte rychlost napařování podle množství v destilační baňce.
2.ano, musí být zapnuto
3. odpověď 1
Do destilační baňky přidejte vařící kameny . roztok uhličitanu sodného musí být přidán do P2P, nikoli do pařáku.
Pokud to nepomůže, zkuste vakuovou destilaci.
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Myslím, že znám zdroj problému, nebo spíše jsem kdysi kvůli vlastní hlouposti přišel o všechny p2p. Možná jste udělali stejnou hloupost.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Nedělejte to tak vzrušující, to by bylo ? Děkujeme za vaši podporu !
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Omlouvám se, že jsem zcela nepochopil, co jste měl na mysli. Murphyho zákony u mě fungují, postupoval jsem tak, že jsem udělal a pochopil všechny chyby, než jsem něco udělal.
 

Honeymoon302@

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jak jste o to přišli? a co mohu získat?
Jsem z Indie
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Vzhledem k vysokému tlaku par (kolísání tlaku apod.) se v hlavní baňce a přijímači také zničil p2p destilovaný v baňce. Abych se vyhnul opakování stejné hlouposti, přidal jsem několikrát ventil pro regulaci tlaku páry a únikovou láhev. dokud se to úplně nenaučíte.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nepřidávejte do P2P žádný základ.
V destilační baňce musí být vždy voda, nikdy ji nenechte vyschnout.
 
Top