P2P prostřednictvím benzaldehydu a MEK

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Je rychlejší způsob, jak lépe ve velkém měřítku samw jako používat mexico kluci
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Je mi líto, ale tato zpráva nedává smysl.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Našel jsem i tento dokument a vypadá velmi slibně. Vypadá to, že tato cesta je ověřená forenzními chemiky. Ale nikdy jsem neslyšel o nějakých reálných výsledcích. Doufal jsem, že tento postup by mohl pomoci stát se nezávislým na P2NP Fe/HCl nebo nitroetanu obecně.
Měl někdo s tímto postupem úspěch?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Zde naleznete odkaz na celou 1. část dokumentu. Je to trochu otravné, protože každou stránku je třeba odemknout vyčkáním 10sekundového odpočtu reklamy nebo registrací. Na svém chytrém telefonu jsem si jednou všiml, že se mezi jednotlivými stránkami náhodně objevily zámky stránek. Chytrý telefon tedy může poskytnout možnost prohlížení bez čekání 10 sekund na každou stránku. Mějte však na paměti, že existuje část 2

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Americký gopnik přiložil tento článek. ale snadný způsob, jak získat přístup k vědeckým článkům, je sci-hub.wf, většina z vás by to měla vědět.
Stačí zkopírovat a vložit číslo DOI článku a pdf by se mělo otevřít.
jako je tento odkaz zde. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Pokud by to fungovalo jako v článku, můžete očekávat cca. 75 g P2P ze 100 g benzaldehydu.
MEK je levný a myslím, že 6-10x molární přebytek, který použijete po reakci, můžete vydestilovat a znovu použít v další dávce. Všechno kromě benzaldehydu je volně prodejné, což se mi líbilo nejvíc.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Všiml si někdo, že v každém z předchozích kroků soudní znalci přihazují trochu benzaldehydu nejen u první kondenzační reakce, ale i u dalších dále v seznamu? Žádný zápis o této reakci, který jsem našel a který není od profesionálů, nikdy neobsahuje benzaldehyd ve více krocích, ale výtěžek je také mnohem nižší. Zdá se, že soudní znalci mají mnohem lepší výtěžky. Předpokládám, že při dodržení toho forenzního dokumentu budou výtěžky mnohem lepší, i když spálíte nějaký benzaldehyd.
 
Top