Pocit paniky a seziure při substituovaných katinonech

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Především nezneužívám stimulanty, bude se jednat o 2 látky a-PiHP a NEP, toto jsou mé časové údaje a údaje o dávkování, všechny tyto údaje jsou v rozmezí přibližně 3 měsíců

Nemám žádné vážné zdravotní problémy ani mi nebylo diagnostikováno něco vážného, ale můj otec zemřel na cukrovku

osobně užívám kratom se sirupem proti kašli obsahujícím buď DPH nebo Chlofeniramin melát, vím, že to zní divně, že užívám kratom se sirupem proti kašli, ale tak ho konzumuje moje země, s normálním ovocným sirupem mě bolí hlava a mám nevolnost

Při prvním užití a-PiHP 50 mg orálně cítím euforii.

Při 2. podání a-PiHP 50 mg oral jsem cítila euforii a při dalším podání jsem měla trochu nepříjemné pocity, ale velmi mírné, pokaždé se to zhoršilo.

Potřetí NEP 50 perorálně a 30 mg rektálně jsem cítil poprvé a při opětovném podání jsem pocítil větší nepříjemnost než minule.

Po 4., po 5., po 6. vše proběhlo se dvěma dávkami, ale po 3. už vůbec žádná euforie jen tyto.
Příznaky
úzkost
záchvaty paniky
pocit, že se chystám dostat záchvat
třesavka
mírné bušení srdce
mírná nevolnost
svírání na hrudi (zřídka)
Acy pravého ramene není bolestivé, je to jako když žijete s činkami a je bolestivé a unavené.
pocit na omdlení a pocit, že se točíte a hroutíte se, jako když přikývnete kvůli nedostatku spánku


Je jedno, kolikrát to zkusím bez ohledu na ROA, není to pro mě žádná euforie šťastné pocity jen ty příznaky.

Ví o tom někdo něco?

Mám zkusit náhradní amfetaminy jako 3-MMA? Zbavilo by mě to těch problémů?

P.S. Jsem laik, ne chemik nebo vůbec něco, co souvisí s vědou.
P.S.2 všechny nebyly bunkry a pocházely od velmi důvěryhodného prodejce
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Zdravím. Uvedené dávky lze považovat za vysoké, a v případě NEP dokonce za těžké. Vzhledem k užívání Kratomu můžete mít určitou zkříženou toleranci, ale nemyslím si, že dosahuje takového stupně, pro který je nutné užívat takové dávky. Vzhledem k tomu, že jste poznamenal, že stimulanty nezneužíváte. Zkuste snížit dávky a začít například s 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dopaminergní stimulancia jsou známá tím, že vyvolávají úzkost, pyrrovalerony (mdpv, a-pihp, apvp atd.) ještě více. Abych byl upřímný, doporučil bych přejít na jiné stimulanty.
 
Top