Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, zabývá se někdo syntézou pentedronu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jen nezapomeňte vzít v úvahu zvýšení molární hmotnosti o 29 vzhledem k 2-bromopropiofenonu (nikoli k 4'-methylovanému).
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vzpomínám si, že jsem zde již dříve viděl syntézu pentedronu, ale nemohu ji najít🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Stručně řečeno: Friedelova-Craftsova acylace toluenu nebo benzenu pentanoylchloridem za přítomnosti bezvodého AlCl3, jejímž výsledkem je aryl n-pentyl-1-on, který je bromován v poloze 2. Zde máte několik možností, jen pozor na to, že alfa-halogenované ketony jsou notoricky známé lachrimátory, a ten reaguje s methylaminem nejlépe v 2-methyl-pyrrolidonu za vzniku vaší volné báze, která se zplyňuje chlorovodíkem v nepolárním rozpouštědle, kterým byla extrahována, za vzniku konečného surového pevného produktu, který se před použitím nejlépe rekrystalizuje. Hodně štěstí a zdaru!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Velmi vám děkujeme!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pamatujte si, že tohle je jen výlev z mé paměti a vždy byste se měli řídit experimentálně napsanými postupy, jen když jsou vám jasné... jako fakt bromovaný meziprodukt jsem si celkem jistý, že jsem ho viděl tady na výpisech, takže i když seženete škodlivou věc, je pro vás už dostatečně čistá (čištění, které je problematické) a potřebujete jen udělat závěrečný syntetický krok a sůl z ní
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ano, je pravda, jak říkáte, že vyrobit léky není tak snadné, pokud nevíte, co děláte.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Existuji proto, aby lidé byli motivováni k pochopení molekulárních znalostí, než se pustí do přípravných experimentů, které mohou ohrozit je, a dokonce i ostatní... sám jsem také udělal spoustu hloupých chyb, ale přežil jsem je a poučil se z nich.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ví někdo, jak syntetizovat NEP (N-Ethylpentedron) ?
 
Top