Question Pfizer xanax 2mg lahvička a krabička

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Hledám, jak dát své padělané pilulky do uzavřené lahvičky xanax 50 count a také vytisknout krabičku. Zná někdo rozměry krabičky a/nebo velikost lahvičky v ml?

Děkuji
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jen si sežeň pravý xanax, vole o_O. Doufám, že se nevyrábí z toho špatného materiálu, který berou za padělky xanů.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Farmaceutický alprazolam od velkého farmaceutického výrobce, který vyžaduje licenci k nákupu od něj. Také správné vybavení. Jen neaktivní složky nejsou úplně stejné.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobrý :) Prosím, udělejte alespoň ty padělky s pravým alprazolamem. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
V tomto případě bych doporučil pořídit přesný design krabice v Číně.
Existuje mnoho prodejců na Aliexpressu, kteří prodávají etikety a lahvičky pro falešné štíhlé značky jako Tris, Wockhardt nebo jiné.
Pokud tyto prodejce najdete, jistě vám s vaším požadavkem také pomohou.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme za radu! Nikdy mě ani nenapadlo shánět etikety a krabičky. Prostě koupím farmaceutické lahve z alibaby ve velkém, vytisknu nálepku a přidám nějakou pečeť proti manipulaci. Jen jsem nebyl schopen přidat na krabičku Braillovo písmo. Porozhlédnu se!

Není to nejetičtější, ale pořád vidím, že se na místě prodávají xanové tyčinky, které rozhodně nejsou vyrobeny s alprazolamem a rozhodně nepocházejí od farmaceutického výrobce. Napadlo mě, že nabídnu lepší alternativu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jděte do toho, pokud budete lisovat pouze xanny s pravou Alprou..toto padělání šněrovaných pilulek musí přestat
 
Top