PH bmk ??? Základní informace o bmk?

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ahoj všem:D
Chtěl bych se zeptat, jaké ph má být Bmk po bazifikaci...???? Zvyšuje se tím YELD??? Někteří lidé tento krok prostě vynechávají. Jaký je v tom rozdíl? Používám metodu leuckart wallach:( bez efektních jeld:(
Zvýšilo by mi vysoké ph bmk výsledky????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 je již zmýdelněn říká se, že se jedná již o sodnou sůl a měl by být testován velmi alkalicky ve vodě v důsledku přítomné zbytkové báze. Takže přidávat k němu jakoukoli zásadu, například NaOH, je naprostý nesmysl.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pochopil jsem, že jsem nespecifikoval, co bmk.. bmk se syntetizuje z jednoho z prekurzorů jako apaan. Jaký je tedy rozdíl použít jako rovnou v leuckart-wallach nebo basify a pak leuckart-wallach. Pokud je potřeba Basify, pak co ph Bmk by měl basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pro všechny desítky různých variant "BMK" neexistuje univerzálně platná odpověď. BMK, co byl dříve jiný název pro fenylaceton, P2P, znamená v nové čínské řeči jen "přímý prekurzor P2P". A existuje mnoho možností
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dobře :D zkusíme to jinak...
Připravuji si keton z apaanu... ph po tomto kroku je nízké. V TOMTO BODĚ NĚKTEŘÍ CHEMICI BAZIFIKUJÍ BMK, ABY SE ZVÝŠILO PH, A NĚKTEŘÍ HO POUŽÍVAJÍ ROVNOU.
[Když se podíváte na to pdf, které udělala nl policie o konverzi apaanu, najdete tam, že to bylo zmíněno].
Moje otázka zněla, jaký vliv na leuckart wallachovu reakci má ph bmk??? Nebudu bazifaying můj jeden a předtím, než jsem plýtvat nějaké žíraviny jsem raději zeptat, je to stojí za to.
 
Top