Question Farmacie

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Nevíte někdo o online lékárně, kde bych mohl pravidelně dostávat léky? Například antibiotika atd. Samozřejmě bez lékařského předpisu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tato místa se nazývají ", složené lékárny" a mohou prodávat určité léky na předpis složené s jinými léky nebo inertními složkami. Chci tedy říci, že se můžete podívat na to, co může prodávat compounding pharmacy, a to jsou věci, které můžete takto koupit. Také tyto podniky najdete vyhledáním složených lékáren.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nebo alespoň tak mi to bylo řečeno. Dostal jsem tyto modré pilulky bez lékařského předpisu. Možná udělám sérii vzorků. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Děkujeme!! Takže si přes ně můžete objednat, aniž byste narazili na problém s předpisem? Budou se pilulky vyrábět?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ano, ale většina lékáren jsou kombinované lékárny. Například CVS je kombinovaná lékárna. Můžete si přes ně objednat lék bez receptu, místo toho tam bude dotazník o aspektech vašeho zdraví. Nemělo by být třeba říkat, že pokud uvedete, že máte některou z věcí uvedených v dotazníku, nemůžete danou věc dostat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V seznamu jsem neviděl antibiotika, která jsou kvůli rezistenci bakterií a nadměrnému používání regulována více než některé jiné léky. Viděl jsem však některé cenné léky
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Thank you sir!
 
Top