Fyzikální analýza

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Co si myslíte o knihách thikal a phikal? Používal je někdo? Pro zájemce zveřejňuji odkaz na pdf.
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Děkuji vám, dobrý pane.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Rozhodně se nejedná o nejjednodušší recepty, ale každopádně si je musí přečíst každý psy-chemik.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Tyto knihy patří ke klasice. Mám je obě v brožované podobě, stejně jako Total Synthesis I a II.
Jo, každý, kdo tak spěchá, aby měl něco hotového, hledá recept, šablonu zkratku, průlom. Člověk nakonec bude obdařen štěstím, ale nikdy by se na něj neměl spoléhat, aby prošel, natož aby se trefil do životní příležitosti a zvedl si v životě nohu. Člověk musí pochopit, že užitečné štěstí si můžeme vypěstovat, že k němu dochází, když se potká příprava a příležitost. Příležitosti všeho druhu chodí kolem, ale pokud člověk není připraven, nic z nich nevyužije, ani je nepozná a stěžuje si, že se mu štěstí nikdy nepřihodí.

Tato myšlenka mi připomíná citát Abe Lincolna:

"Dejte mi šest hodin na pokácení stromu a první čtyři strávím broušením sekery".

Každopádně, jsou ještě naživu nějaké staré včely z úlu? Tady je to nové, co? Trvalo dlouho, než se jim to podařilo, ale od té doby, co se úl rozplynul ve vzduchu, se žádný jiný web necítil jako doma, sdružuje diskuse na dobré úrovni, slušně organizované, podporované odborníky přinášejícími aktuální informace a rozrůstající se.

BB, Zdravíme tě!
(tím "my" myslím pouze dav, který souhlasí. Ne lidi, kteří se mýlí)
 
Top