Lisy na pilulky a razítka

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jsem na těchto stránkách úplně nový a doufám, že bych mohl získat nějakou užitečnou pomoc.

Chci si založit vlastní organizaci na výrobu tablet XTC, ale nemám tušení, kde začít. Potřebuji si pořídit slušný lis na pilulky, který dokáže vyrobit dávky asi 2-3k pilulek najednou, razítko (netuším, kde bych je sehnal) a pořadač na pilulky. Dělal jsem si průzkum o lisování a zdá se, že mohu jen použít kukuřičný škrob a řezací prostředek, jako je speed nebo benzokain, jako další plnivo, aby pilulky zůstaly pevné a spotřebovaly méně MDMA (prosím, opravte mě, pokud se mýlím).
Pokud mě někdo může nasměrovat správným směrem, kde mohu sehnat lis na pilulky vhodný pro tuto operaci, aniž by byl označen nebo sledován společností spolupracující s federály, a kde bych si ho měl objednat. Také razítko na tvar pilulek a pojivo, aby pilulky zůstaly pilulkami (samozřejmě).
Těším se na vaše odpovědi!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Doporučuji vám zakoupit lis na tablety (TDP5 atd.) z alibaby. Prodávají ho tam. Stačí ho poslat po částech, třeba 2-3 různé balíčky, nesložený a nebude žádné podezření. Čínští prodejci vám nebudou dělat žádné problémy.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Nějaká představa, jak se vyrábějí dvoubarevné pilulky, jako byla ta, kterou měli holandští mistři?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pokud chcete tabletám dodat na každé straně jinou barvu, stačí na tablety nanést farmaceutickou glazuru: roztok šelaku v etylalkoholu s barvivem.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Nějaký důvod, proč už žádný jiný výrobce nevyrábí stejné pilulky Q dance? zdá se, že dosahují vyšších cen.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Domnívám se, že se jedná o marketingový tah, který má ztížit padělání značky. V každém případě výroba dvoubarevných tablet vyžaduje více prostředků než jednobarevné tablety. Je to však docela dobře možné. Když jste to rozdělili, byla barva Q Dance uvnitř jednotná, nebo dvoubarevná?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hodně času a úsilí, to je vše, co mohu říci. Narazíte na HODNĚ problémů! Ale je to všechno dobré učení. Plnidla, pojiva a tekutiny budete muset upravovat za pochodu. U mého hrála velkou roli pokojová teplota a vlhkost. Levnější je, když si pojivo se všemi přísadami připravíte sami. Jinak mohu potvrdit a vřele se zaručit za firmapress . Ten se dá koupit na lfa. Je v něm všechno, co potřebuješ, a všechny tekutiny a tvrdidla, které budou tvé tablety potřebovat. Jsem tu teprve nový, ale jo, tohle je něco, o čem mám dost informací. Klidně mi napište pm rád pomůžu kde můžu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Stearan vápenatý jako tokové činidlo (<3 % veškerého množství). Mikrokrystalická celulóza jako pojivo. Pro úspěch je hlavní, aby všechny látky (tekutá látka, pojivo, barvivo, hlavní produkt) byly ve formě stejných granulí nebo krystalů stejné velikosti. Pak budou tablety snadno vylisovatelné.
 
Top