Průvodce lisováním tablet

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Tento překlad je určen pouze pro vzdělávací účely.

Průvodce lisováním pilulek

Složky a nástroje:
1. MG váha, která váží s přesností na 1 mg nebo 0,001 g
2. Alprazolam nebo účinná látka
3. Lisovací stroj
4. Pojiva
5. Vybraná raznice
6. Mixér nebo Vmixer
7.Síto nebo prosévač

MATEMATIKA

Budeme se držet co nejjednoduššího postupu, abychom pochopili celkovou podstatu této otázky. 1 g alprazolamu je 1000 mg. Každý Xanax je 2 mg účinné látky. To znamená, že na 1 g přípravku Alprazolam byste měli získat 500 tyčinek přípravku Xanax. Tyčinka Xanaxu váží 250 mg. na každou tyčinku ve vaší směsi budete potřebovat 248 mg neúčinné látky. Pro 500 tyčinek je to 124 g pojiva a 1 g alprazolamu.

*1g Alp + 124g pojiva = 125g/500 (tyčinek) = 0,250 na tyčinku

Míchání

Míchání přípravku Alp není tak těžké, jak by se mohlo zdát, abyste nezískali horká místa. Existuje spousta dezinformací, takže jsem zde, abych poskytl pravdu. Někteří lidé míchají protřepáváním Tupperware po dobu 20 minut, i když tuto metodu důrazně nedoporučuji. Lepší metodou pro CHUDÉHO ČLOVĚKA je pořídit si v obchodě levný mixér, dát dohromady aktivní a neaktivní látku a mixovat dobrých 10-20 minut za současného protřepávání. Poté smíchanou dávku přelijte přes jemné síto, abyste se ujistili, že vám nezůstaly žádné hrudky Alp. Alprazolam je od přírody hrudkovitý. Po prosátí jej znovu promíchejte, abyste se ujistili, že je důkladně promíchaný. Způsob, jakým to dělá RICH MAN, je stejný, ale místo levného mixéru používá Vmixer. ten by vás však mohl přijít až na tisícovku.

Nyní jsou vaše rozmixované prášky připraveny k lisování.

TDP-0 (ruční klika)
Existuje spousta dezinformací, které říkají, že tlak tohoto stroje znemožňuje výrobu tyčinek. Tento stroj dělá práci, ale je zapotřebí hodně ruční práce, pokud máte velké svaly, pak to dělá práci, které lze vyzvednout za pár set eur.

TDP-5 (jednoduchý mechanický)

TDP-5. Tento stroj je pravděpodobně nejlepší, pokud jde o lisování může dělat asi 5000 tablet za hodinu je to levnější alternativa k ZP-9, pokud jsou matrice, které dostanete, dobré, tento stroj bude dělat svou práci je 1 místo v Evropě, odkud obvykle dostávám matrice, které je Ldnmetal, můžete si to vygooglit

ZP-9 (rotační)

Je to jedna z vašich nejlepších možností, ale někdy vás může vyjít na několik tisíc až desítek tisíc. A je to obrovské ve srovnání s tdp0,tdp 1.5, tdp 5 atd.

Já jsem používal hlavně tdp0 a tdp5 pokud potřebujete poradit s pojivy mcc stearan hořečnatý stačí napsat sem je to hrubý návod stejný princip platí i pro výrobu xtc tablet z mdma

Stroje na lisování pilulek najdete na alibabě vyhledáním stroje na výrobu cukrovinek nebo stroje na výrobu cukrovinek atd. dostanete to po jednotlivých částech a sestavíte nebo sami.

Pro raznice v Evropě by nejlepší stránky byly ldnmetal

Zapomněl jsem zmínit, že pokud potřebujete hotové vázací řešení, nejlepší volbou je firmapress.

Opět přeji hezký den při čtení.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Thx for ur guide velmi užitečné
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Můžete vysvětlit, jak toho dosáhnout
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Co potřebujete vědět, abyste vysvětlili co? Jsou uvedeny poměry
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal mají velmi dobré matrice. Jsou dražší než ty z aliexpressu, ale stojí za to.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Můžete vytvořit příručku, jak sestavit tablettpress
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Podívejte se na YouTube tam u mají mnoho informací
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Udělám návod, jak na to, jakmile dokončím ten svůj!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Už jsem hledal a nenašel jsem to.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jak dlouho byste nechali míchačku V běžet? Půjdu s pojivem firmapress, protože se trochu obávám, že moje pojivo bude mít výrazně jinou hustotu, a tak by poměr 1 g alprazolamu a 124 g pojiva nemusel dát 2 mg na tyčinku. Díky za návod.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP má mnohem levnější matrice. Mají dokonce i zábavné raznice, pokud mě chápete;) Jsou velmi zdvořilí. Mnohem zdvořilejší než mnohé jiné čínské společnosti.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Bylo by naléhavé xanax, kdyby bylo cestování v čase před 10 lety.
 
Top