Růžová NASA 2C-B FUD ve Velké Británii

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na redditu se objevuje FUD o tom, že kvalita 2C-B ve Velké Británii je na hovno, protože 6 milionů tablet bylo špatně namícháno, takže v tabletách není rovnoměrné rozložení 2C-B.

Naprostá blbost.

Tvrzení je, že 6-7 milionů pilulek bylo vyrobeno s procesem míchání pouze 1 hodinu, když to mělo být 24, a to znamená, že prostě není záruka, že ve vaší pilulce je nějaký produkt.

Na 7 milionů pilulek by bylo potřeba 140 kg čistého 2C-B a ~1500 kg firmapressu nebo plnidel/vázadel atd.

To by se NIKDY nepodařilo vyrobit, sestavit, smontovat a slisovat najednou.
Sakra, rád bych viděl laboratoř, která vyrobí takové množství 2C-B v jedné dávce... Ano, někdo by mohl KUPOVAT takové množství čistého produktu k lisování, ale i lis na pilulky a míchačka, která by takový objem pobrala, je extrémně drahá a nejspíš by byla připojena k laboratoři, která zařízení vyrábí. Pravděpodobnější jsou mnohem menší dávky vyráběné menším zařízením po určitou dobu, což znamená, že tento problém by nebyl v celém rozsahu 6-7 milionů tablet izolovaných ve Velké Británii.

Pokud tedy vyrábíte růžovou NASA 2C-B a divíte se, proč je prodej pomalejší (pochybuji, že to má reálný dopad), prostě si to uvědomte.

DsBMmrQWXZ


Pokud se chcete zasmát, přečtěte si některé komentáře na redditu na adrese
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rockets/.
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Lidé říkají hlouposti typu "zvážil jsem si pilulku a měla 19 mg, takže z toho bylo pravděpodobně jen 12 mg 2C-B".
Lidi jsou stoopidní.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Jedná se o dobře odůvodněný příspěvek. Oceňuji, že jste si udělal čas na rozebrání nesmyslů pomocí jednoduché logiky.

Byly zlaté časy, kdy RC byly prostě jakákoli chemická látka, která měla být, a dodávaly se v zatíženém vakuově uzavřeném sáčku prostřednictvím holandských prodejců clearnetu. Pak jste mohli jít na darkweb a být si jisti, že vaše LSD je právě to. Podvodníci, levné, bezduché plevy poháněné ničím jiným než chamtivostí postavily všechny drogové cesty na stejnou úroveň jako pouliční drogy..... A i ty jsou horší než kdy dřív!

Sakra, na ulici jste si mohli koupit pervitin a být si jistí, že je to pervitin, protože to bylo to nejlevnější, co mohlo být. Nbomy, fentalogy, kokain říznutý amfetaminem! Proč prostě nemůžeme brát drogy, které chceme?

A teď legie dezinformací? Ta korupce je hluboce zakořeněná a zvrácená. Jediná cesta vpřed pro mě byla soběstačnost. Kde je ta důvěra.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Já osobně nemám rád nic ve formě pilulek vím, že je to z marketingových důvodů a kvůli vydělávání peněz hádám, že jen starý páprda říká lidem, aby se drželi dál od mého trávníku, když říkám, že nevěřím pilulkám, pamatuji si, jak ho lisují mikrotečky možná jsem ještě ostražitý, ale pro tvé info brácho
 
Top