Plánování získání semen Khat (katinonu a katinu). Jak byste ho pěstovali?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Plánuji, že si někdy v budoucnu pořídím semena Khat. Jak byste ho pěstovali? Mám ADHD a už mě nebaví, že v polovině případů nemůžu sehnat výzkumné chemikálie nebo léky z šedého trhu a dokonce ani energetický nápoj Monster nebo kávu. Nikdo mi nechce dát práci a doktor na moje ADHD kašle a říká, ať zůstanu u kafe, a když pak kafe nebo Monster dojde, stane se ze mě monstrum. Musím pěstovat Khat. Navíc mi nikdo nechce dát práci a na knížky nejsou peníze, když se vrátím na vysokou. Rozhodně potřebuju Khat aspoň pro osobní potřebu. Už mě nebaví, že mi lidi nedávají práci. Potřebuju Khat! Možná bych si tím mohla vydělat peníze, abych si mohla dovolit učebnice na vysokou a doplňky stravy a posilovnu a další jídlo. Tak co, měl někdo štěstí s pěstováním khátu?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Její rodná rostlina u nás.
Vlhkost.
Písčitá půda.
Alkalické ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Před lety jsem měl v Kentucky kamaráda, který měl několik rostlin. mne vůbec netvářil, že by to bylo náročné na údržbu. Rozjet velkou zahradu však vyžaduje spoustu času a pevné vůle, protože z ní chcete každý den sklízet, ale musíte odolat.
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Po založení rostou velmi snadno, ze semen to může být složité, měl jsem to štěstí, že jsem měl přístup ke klonu, takže jsem to nikdy nezkoušel ze semen.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Co s ním uděláte, až vyroste?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Řekněte to klukům z Jemenu. Pokud odtud nepocházíte, je lepší zvážit syntetickou cestu.
 
Top